High LeagueKSW

Okniński o konflikcie pomiędzy Omielańczukiem i Denisem: „Daniel kiedyś u mnie trenował i mieliśmy dobre relacje. Nagle zaczął…”

Trener Okniński w ostatnim wywiadzie skomentował konflikt, jaki nie dawno zrodził się pomiędzy Denisem Załęckim i Danielem Omielańczukiem.

Ostatni pojedynek „Bad Boya” wywołał sporo kontrowersji. Zaledwie kilkadziesiąt sekund trwało starcie z Arturem Szpilką, które zakończyło się kontuzją Załęckiego. Jak wiadomo, już na początku przygotowań doznał poważnego urazu, z którym zdecydował się wejść do klatki.

Okniński komentuje konflikt

Najpierw Artur Szpilka stwierdził, że nie wierzy w kontuzję rywala. Następnie Daniel Omielańczuk w jednym z wywiadów wprost stwierdził, że Denis miał udawać i gdy zauważył, że jego plan nie działa oraz stracił siły, podłożył się, symulując kontuzję.

To mocno zdenerwowało Załęckiego. Zamieścił na swoich social mediach kilka wpisów oraz opublikował nagranie, w którym zapewnił, że cała sprawa zostanie wyjaśniona w cztery oczy pomiędzy nim i Omielańczukiem. Zawodnikowi High League mocno nie spodobały się oskarżenia o kłamstwo i oszukiwanie kibiców.

W ostatnim wywiadzie dla fansportu.pl temat konfliktu poruszył trener Okniński, który zdradził, że współpracował kiedyś z Omielańczukiem, jednak ich relacje mocno się popsuły, gdy doszło do konfliktu z Robertem Joczem.

Sprawdź!  (VIDEO) Kubiszyn przed walką z Załęckim: "Nie jest to sportowo duże wyzwanie, ale nie powiem, że jest słabym zawodnikiem"

Okniński zapewnia, że słowa Omielańczuka to kłamstwo, a potwierdzić mogą to m.in. wyniki badań, czy sam Kamil Minda, który na jednym z treningów w Akademii Sportów Walki Wilanów sparował z Denisem, gdy doszło do jego kontuzji.

– U mnie Daniel kiedyś trenował, mieliśmy dobre relacje, później jak miałem konflikt z Joczem, to nagle zaczął stawiać się za Joczem i mnie obrażać. Powiedziałem: „Przyjdzie czas na ciebie”. No i przyszedł. Teraz też z Denisem zaczynał, że nie miał kontuzji. Denis miał kontuzję i to jest prawda. Minda może to potwierdzić, że zrobił mu tę kontuzję.

Daniel kłamie co do kontuzji, że Denis nie miał. No i Denis go pocisnął, ja się z tym zgadzam. Jeżeli nie wie o kontuzji, to dlaczego się odzywa? Daniel mnie obrażał i stanąłem za Denisem, podtrzymałem jego stronę, jeżeli chodzi o to, że Omielańczuk głupoty pierdoli co do kontuzji.

Źródło: YouTube

Sprawdź!  Szpilka szczerze o Załęckim: "Przypomina mnie, jak byłem młody. Ja też taki byłem"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.