FAME MMA

Problemy Murańskiego przed walką! „Wielki Bu” wyjaśnia: „Notorycznie jest wypraszany z sal. Nie zdziwiłoby mnie, gdyby…”

W ostatnim czasie głośno zrobiło się o tym, że Jacek Murański został wyrzucony z klubu. Teraz zawodnik FAME odniósł się do całej sprawy.

Stary „Muran” to bardzo kontrowersyjna postać, a wielu chciałoby, żeby zostać wyrzucony z największej polskiej federacji freakowej. Dotychczas stoczył dwie walki z Arkadiuszem Tańculą, do których przygotowywał się w Gdańsku pod okiem Roberta Maruszaka.

Niedawno zarówno trener Maruszak, jak i „Wielki Bu” w różnych wywiadach przyznali, że Jacek został wyrzucony z klubu – Tak, jest ogromne ziarno prawdy. Jacek Murański nie trenuje i nigdy nie będzie trenował ani u mnie, ani u nikogo w Gdańsku – potwierdził Maruszak w rozmowie z fansportu.pl

-> KLIKNIJ W BANER I KUP PPV NA FAME MMA 16! <-

„Wielki Bu” odpowiada Murańskiemu!

Podczas ostatniej konferencji Hubert Mściwujewski miał okazję za kulisami wymienić kilka zdań z Murańskim. Zapytał freak fightera o wspomniany zakaz trenowania w Gdańsku, a w odpowiedzi „Muran” przyznał, że nadal trenuje w stolicy Pomorza.

– W Gdańsku. Jaki ban… k**wa! Co to znaczy? Z czego to wyssałeś? Wiesz, może mam ban na Afganistan, ale o tym też nie wiem. A się do Afganistanu nie wybieram, a to tak, jakby ambasada afgańska ogłosiła, że mam ban na wjazd do Afganistanu, a się tam nie wybieram i nie wybierałem… Bzdura, oczywiście, że w Gdańsku.

Na tym się nie zakończyło, gdyż „Wielki Bu” ponownie zabrał głos. Za pośrednictwem Instagrama potwierdził, że Murański ma zakaz wstępu nie tylko na sale CrossCore. Wyjaśnił, iż także w innych klubach Murański nie jest mile widziany:

Sprawdź!  [VIDEO] Kamil Łaszczyk ma sporo do stracenia? "Powinien całować go w stopy! Jak przegra, to nawet nie będą pamiętać, kto to był"

– Nie obchodzi mnie los tego chorego psychicznie starca i jego kariera „sportowa” ani to, gdzie trenuje, dopóki nie wpadnie na głupi pomysł przyjścia na NASZĄ SALĘ. Wtedy sobie to na miejscu wyjaśnimy.

Co do „zakazu” trenowania w Gdańsku, to kompletnie nie moja sprawa, ale z tego, co wiem, kreatura próbuje znaleźć na siłę trenera w Gdańsku, ale jest notorycznie wypraszany z sal, więc nie zdziwiłoby mnie, nawet gdyby zaczął ćwiczyć na komisariacie lub prewencji, byle tylko udowodnić, że w Gdańsku.

Kursy bukmacherskie na Fame MMA 16

Galę FAME 16 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Federacja jak zawsze dostarcza wielu wrażeń prezentując twarze uwielbiane przez fanów. Na FAME 16 PPV pojawią się znani „Dzinold” i „Bandura”, a sporo emocji wywołuje czasu debiut Natana „Boga Estetyki” Marconia!

Sprawdź!  Admin FAME odpowiada na wywiad "Laluny"! Zapowiedziała powrót do federacji! "Ale ciebie złotko…"

-> Obstaw FAME MMA 16 bez ryzyka!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.