GROMDA

Kubiszyn przed GROMDA 17: „Walka ze mną to przebijanie ściany głową” [WIDEO]

Mateusz Kubiszyn zabrał głos przed galą GROMDA 17. Mistrza czeka rewanż z Bartłomiejem Domalikiem, którego już raz pokonał.

Niepokonany „Don Diego” zmierzył się z „Balboą” na gali GROMDA 13, a stawką był tytuł championa. Kubiszyn tak rozbił rywala, że narożnik postanowił poddać pojedynek. Co ciekawe, w ten sam sposób wygrał trzy ostatnie starcia, co pokazuje, jak dobrze potrafi rozpracować swoich rywali.

Teraz czas na drugi pojedynek w GROMDZIE i Kubiszyn jest przekonany, że poradzi w nim sobie jeszcze lepiej, niż ostatnim razem. W rozmowie z FANSPORTU TV skazał kilka argumentów na swoją przewagę:

– Potwierdzam to z kilku powodów. Mamy już za sobą dwa boje, jeden remis, ale ten kluczowy to ja wygrałem. To ja jestem lepszym zawodnikiem, to ja jestem lepszym bokserem, to ja przełamałem „Balboę”, odebrałem mu zero w rekordzie.

– Ostatnio odkąd zmieniłem trenera bardzo szybko progresuję. Ostatnia kwestia jest taka, że „Balboa” wie, że walka ze mną to przebijanie ściany głową. Miał połamane ręce, miał porozbijaną twarz. Ja oczywiście też, ale na tym rzecz polega, że ode mnie odbijał się jak od ściany.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.