Clout MMA

Don Diego reaguje na powrót Denisa Załęckiego! Wprost o jego walce z Ferrarim [WIDEO]

Mateusz Kubiszyn w ostatnim wywiadzie został zapytany o powrót swojego byłego rywala. Przyznał, że nie spodziewa się niczego nowego po Denisie Załęckim.

Od kilku dni głośno jest o konflikcie „Bad Boya” z Amadeuszem „Ferrarim”. Panowie wdali się w mocną wymianę zdań, a do sieci trafiła informacja, że mają zmierzyć się już na kolejnej gali Clout MMA. Doniesienia na temat ich starcia nie zostały jednak jeszcze potwierdzone.

Załęcki opublikował na swoich social mediach nagranie, w którym zapowiedział, że zdemoluje nie tylko Amadeusza. Zamierza zmiażdżyć wszystkich, którzy krytycznie wypowiadali się na jego temat. Oświadczył, że wraca stary Denis i problemy ma już za sobą.

W jego słowa nie wierzy Mateusz Kubiszyn. Zawodnik, który pokonał Załęckiego uważa, iż ponownie powtórzy się sytuacja, że „Bad Boy” ogłasza formę życia, a tak naprawdę nie przygotuje się odpowiednio do walki. W rozmowie z FANSPORTU TV odkreślił jednak, że identycznie robi „Ferrari”:

– Denisowi nie można wierzyć, jeżeli chodzi o przygotowania. Niech najpierw zajmie się robotą. Trafił swój na swego. Jeden tylko dużo gada, a nic nie robi w klatce i drugi jest taki sam. Denis będzie miał przewagę, bo jest większy i bardziej agresywny. Będzie miał przewagę w tej walce.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.