KSW

KSW potwierdziło rywala Mameda Khalidova! Wielki hit na Narodowym!

Zgodnie z zapowiedzią włodarza KSW Macieja Kawulskiego na równo dwa miesiące przed galą Colosseum 2 poznaliśmy nazwisko rywala Mameda Khalidova!

Swój ostatni pojedynek Khalidov stoczył podczas gali XTB KSW 77. Olsztyński zawodnik spotkał się w hitowej walce wieczoru ze sporo cięższym Mariuszem Pudzianowskim, któremu nie dał najmniejszych szans. Najpierw sprowadził go do parteru, a następnie po potężnym łokciu rozciągnął byłego strongmana i skończył ciosami w dosiadzie na plecach. Co więcej Mamed zrobił to wszystko w niecałe 120 sekund!

Khalidov jest najbardziej rozpoznawalną postacią organizacji Macieja Kawulskiego i Martina Lewandowskiego. W przeszłości dwukrotnie dzierżył pas kategorii średniej, odbierając go najpierw Michałowi Materli, a następnie pokonując w rewanżu Scotta Askhama. O ile pierwsze panowanie zakończył sam, wakując tytuł przed KSW 45, o tyle drugie przerwane zostało przez Roberto Soldicia.

Wszystkie gale federacji zobaczyć możecie w aplikacji Viaplay. Serwis oferuje bowiem dostęp nie tylko do transmisji na żywo, lecz także możliwość odtworzenia poprzednich eventów. Miesięczny koszt abonamentu to 55 zł, a oprócz gal KSW oglądać też można rozgrywki piłkarskie, czy nawet Formułę 1!

Sprawdź!  Trener Okniński zaskoczony nokautem na Materli! Proponuje rewanż z Kołeckim: "Brawo Pudzian, jestem w szoku"

Znamy nazwisko rywala Mameda Khalidova!

Dziś o godzinie 17:00 na social mediach największej polskiej organizacji pojawiły się wpisy informujące o przeciwniku, z którym Mamed Khalidov zmierzy się w main evencie KSW Colosseum 2. Oponentem legendarnego w federacji fightera został Scott Askham!

Tym samym dojdzie do trylogii pomiędzy fighterami. Na chwilę obecną wynik w rywalizacji wynosi 1:1.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.