High LeagueKSW

Trener Okniński rzuca wyzwania! „Wrzosek dostanie wpie**ol, Tyburski dostanie wpie**ol. To jest dla mnie jakaś bzdura”

Trener Mirosław Okniński udzielił wywiadu, w którym poruszył m.in. temat Amadeusza „Ferrariego” Roślika oraz zareagował na słowa Przemysława Szyszki.

Pomiędzy trenerami po gali High League 6 doszło do wymiany zdań. Wszystko zaczęło się od wywiadów, jakie udzielił Okniński, który uderzył m.in. w Pawła Tyburskiego czy Marcina Dubiela, trenujących w Uniq Fight Club. W odpowiedzi Szyszka stanął w obronie swoich zawodników i nazwał Mirosława klaunem.

Okniński zaprasza do walkia

W ostatniej rozmowie z fansportu.pl trener Akademii Sportów Walki Wilanów oświadczył, że chętnie sprawdzi się z podopiecznymi Szyszki. Nie zamierza jednak wystawiać swoich zawodników w formule K-1, gdyż prowadzi klub MMA i na takich zasadach jest gotowy przyjąć wyzwanie.

Zaprosił do walki bijącego się w KSW Arkadiusza Wrzoska, który miałby zmierzyć się z Kamilem Mindą. Trener Okniński jest przekonany, że to jego zawodnik odniósłby zwycięstwo:

– Żaden zawodnik mój nie będzie bił się zawodnikiem Szyszki w K-1. Trener niby jest zajebisty w MMA, stajemy w MMA. Zobaczymy, jak zawodnicy od Szyszki są dobrzy. Wrzosek z Mindą zapraszam, dostanie wpierdol. Tyburski z kimkolwiek dostanie wpierdol w MMA. Ja nie jestem trenerem K-1. Mówimy, że Szyszka jest taki dobry w MMA, to niech wystawia zawodników w MMA. O co chodzi? To jest dla mnie jakaś bzdura. Może w szachy zagramy. Niech rozpierdolą mnie w szachy.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.