KSW

KSW odwołuje starcie o pas! Nowy pojedynek dodany do karty walk!

Niestety pojedynek mistrzowski o pas wagi koguciej został odwołany! Organizacja KSW przygotowała jednak dodatkowe zestawienie.

Galę KSW na Stadionie Narodowym obejrzysz wyłącznie tutaj. Rejestracja w Viaplay zajmuje dosłownie minutę, a z subskrypcji możesz zrezygnować w dowolnym momencie. Łącznie na karcie aż 11 emocjonujących pojedynków w tym hitowe starcia: Artur Szpilka vs Mariusz Pudzianowski, Mamed Khalidov vs Scott Askham, czy Michał Materla vs Radosław Paczuski. Do klatki KSW powrócą również Marian Ziółkowski i Arkadiusz Wrzosek. W debiucie natomiast zobaczymy Patryka „Gleba” Tołkaczewskiego, który zmierzy się z Krzysztofem Głowackim! Tego wydarzenia nie można przegapić.

Oglądaj KSW XTB Colosseum 2 na żywo – kliknij

Walka Mamed Khalidov vs Scott Askham będzie main eventem gali KSW XTB Colosseum 2. Wszystkie gale KSW można od teraz oglądać w Polsce, Wielkiej Brytanii, Holandii, krajach Nordyckich i Bałtyckich wyłącznie na platformie streamingowej Viaplay, która ma już w naszym kraju ponad milionów.

Cena za miesięczny dostęp to 55 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczów na żywo!

Sprawdź!  Mariusz Pudzianowski brutalnie porozbijał wycieńczonego "Jurasa" i zwyciężył przez TKO w 3. rundzie [WIDEO]

Walka o pas odwołana!

Podczas porannego ważenia okazało się, że Werlleson Martins, który miał zmierzyć się z Jakubem Wikłaczem, nie jest w stanie zmieścić się w limicie wagowym. Dominik Durniat z KSW za pośrednictwem Twittera wyjaśnił, że Brazylijczyk w nocy musiał zmierzyć się ze zdrowotnymi problemami i ostatecznie lekarze nie pozwolili mu na dalsze zbijanie wagi.

– Nakreślam sytuację: Werlleson miał wczoraj na kontrolnym ważeniu 64 kg, czyli sporo mniej niż dziś. Wieczorem/w nocy pojawiły się problemy ze zdrowiem i medycy podjęli decyzję o tym, że należy go nawodnić. Mam pokój niedaleko Martinsa i widziałem, jak to wyglądało o północy.

Po porannym ważeniu przeszedł kolejne badania i medycy nie dopuścili go do pojedynki. Mistrzowi zaproponowano zastępstwo, które nie przyjął. Z całą pewnością była to dla niego trudna decyzja, gdyż może więcej nie mieć okazji na udział w tak wielkim wydarzeniu i walczyć przy 50 tysiącach kibiców.

Organizacja szybko zareagowała na taki obrót sytuacji i postanowiła wprowadzić zmiany na karcie walk. Wydarzenie na Narodowym otworzy więc nie pojedynek Krzysztofa Głowackiego z Patrykiem Tołkaczewskim, tylko starcie Mariusza Joniaka z Sebastianem Romanowskim – bratem Tomasza, który jutro zawalczy o tytuł wagi średniej.

Sprawdź!  Pawlak zdominował Janikowskiego! Obronił mistrzowski tytuł na KSW 96!

Kursy bukmacherskie na KSW Colosseum 2

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę XTB KSW Colosseum 2!

Bonus w eFortuna.pl to między innymi 20 zł za samo otwarcie konta! Jeśli chcesz wytypować galę XTB KSW Colosseum 2 – kliknij tutaj. Rejestracja zajmuje dosłownie 30 sekund. Na starcie czekają na Ciebie dodatkowe bonusy! Trzy pierwsze zakłady bez ryzyka do 600 zł? To możliwe tylko w eFortuna.pl.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.