KSW

Co dalej z walką o pas na Narodowym? Wojsław Rysiewski tłumaczy! „Decyzja należy do…” [VIDEO]

Na ważeniu przed XTB KSW Colosseum 2 doszło do mocnego przekroczenia wagi przez Werllesona Martinsa. Brazylijczyk wniósł 5,4 kg ponad limit kategorii koguciej. Matchmaker organizacji Wojsław Rysiewski wypowiedział się szerzej na temat całej sytuacji.

XTB KSW Colosseum 2: Gdzie oglądać? Kiedy i o której gala? Karta walk XTB KSW Colosseum 2

Galę KSW na Stadionie Narodowym obejrzysz wyłącznie tutaj. Rejestracja w Viaplay zajmuje dosłownie minutę, a z subskrypcji możesz zrezygnować w dowolnym momencie. Łącznie na karcie aż 11 emocjonujących pojedynków w tym hitowe starcia: Artur Szpilka vs Mariusz Pudzianowski, Mamed Khalidov vs Scott Askham, czy Michał Materla vs Radosław Paczuski. Do klatki KSW powrócą również Marian Ziółkowski i Arkadiusz Wrzosek. W debiucie natomiast zobaczymy Patryka „Glebę” Tołkaczewskiego, który zmierzy się z Krzysztofem Głowackim! Tego wydarzenia nie można przegapić.

Oglądaj KSW XTB Colosseum 2 na żywo – kliknij

Walka Mamed Khalidov vs Scott Askham będzie main eventem gali KSW XTB Colosseum 2. Wszystkie gale KSW można od teraz oglądać w Polsce, Wielkiej Brytanii, Holandii, krajach Nordyckich i Bałtyckich wyłącznie na platformie streamingowej Viaplay, która ma już w naszym kraju ponad milionów.

Sprawdź!  Rafał Moks w kapitalnej formie! Niebawem powrót do KSW? Matchmaker KSW komentuje!

Cena za miesięczny dostęp to 55 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczów na żywo!

Wojsław Rysiewski zabrał głos na temat walki Wikłacz vs Martins!

Na profilu KSW pojawiło się nagranie z ważenia przed galą Colosseum 2 na Stadionie Narodowym. Widać na nim, że Werlleson Martins wygląda na mocno przybitego całą sytuacją i przeprasza mistrza wagi koguciej. Towarzyszący mu mężczyzna tłumaczył Wikłaczowi, że był to problem natury medycznej.

Więcej na ten temat powiedział Wojsław Rysiewski. Dyrektor sportowy KSW wyjaśnił też, co dalej będzie z pojedynkiem.

Werlleson poczuł się źle w nocy, lekarze zabronili mu dalszego zbijania wagi. Musieli go nawodnić z uwagi a bardzo duży ból w nerkach. Dzisiaj rano po tym nawodnieniu Werlleson wniósł na wagę 66,4, czyli 5 kilo ponad limit mistrzowski.

Procedura jest taka, że przede wszystkim w tej chwili jest badany. Sprawdzane są parametry i to lekarze w pierwszej kolejności decydują, czy w ogóle Martins może walczyć w takim stanie. Następnie Martins musi wyrazić chęć do walki. Decyzja na koniec należy do Jakuba, ponieważ zgodnie z zasadami, jeżeli zawodnik przekroczy wagę powyżej 4 kg to jego przeciwnik decyduje, czy chce podjąć się takiego wyzwania. Jeśli nie będzie Kuba chciał walczyć, no to po prostu wypłacimy mu całą wypłatę i walka się nie odbędzie.

Kursy bukmacherskie na KSW Colosseum 2

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Sprawdź!  Kłopoty KSW na rynku europejskim? OKTAGON MMA idzie po rekord!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę XTB KSW Colosseum 2!

Bonus w eFortuna.pl to między innymi 20 zł za samo otwarcie konta! Jeśli chcesz wytypować galę XTB KSW Colosseum 2 – kliknij tutaj. Rejestracja zajmuje dosłownie 30 sekund. Na starcie czekają na Ciebie dodatkowe bonusy! Trzy pierwsze zakłady bez ryzyka do 600 zł? To możliwe tylko w eFortuna.pl.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.