KSW

KSW 82. Grzebyk vs Hooi w walce wieczoru! Znamy kursy bukmacherskie

Już w tę sobotę odbędzie się gala KSW 82. Będzie to ostatnie wydarzenie, które poprzedzi wyczekiwane Colosseum 2 na Stadionie Narodowym.

Tym razem gala będzie miała miejsce w studio w Warszawie, a bohaterami wieczoru będą Andrzej Grzebyk i Brian Hooi. Są to zawodnicy, którzy w każdym pojedynku dążą do skończenia i mają na swoim koncie wiele efektownych zwycięstw.

Grzebyk vs Hooi w walce wieczoru KSW 82

Polak ma na swoim koncie 25 pojedynków, w tym 19 zwycięstw i aż 15 przed czasem. W KSW stoczył 6 walk, a jego bilans to 3-3. Znokautował Otona Jasse, Tomasza Jakubca oraz Mariusa Zaromskisa. Z tym ostatnim bił się dwukrotnie i pierwsze starcie przegrał przez kontuzję. Po 20 sekundach walki doznał poważnego złamania nogi, a mimo to był w stanie postawić się rywalowi i sędzia przerwał pojedynek niemal równo z gongiem kończącym pierwszą odsłonę.

Natomiast rywal Polaka ma na koncie 19 zwycięstw i 9 porażek. Hooi wygrywał przez nokaut 8 razy, a kolejne 6 pojedynków zwyciężył przez poddanie. W KSW jego bilans to 2-1. Znokautował Michała Pietrzaka oraz Jivko Stoimenova. Przegrał natomiast z Arturem Szczepaniakiem, który na ostatniej gali bił się o pas kategorii półśredniej.

Sprawdź!  (VIDEO) Kaszubowski brutalnie rozbity w pierwszej rundzie! Bartosiński zawalczy o pas KSW!

Na ten moment Grzebyk zajmuje 3. miejsce w rankingu, a Hooi wyprzedza go o jedną pozycję. Zwycięzca będzie więc najprawdopodobniej kolejnym pretendentem do tytułu. Co ciekawe, bukmacherzy nie byli w stanie w tym zestawieniu wskazać faworyta i kursy są wyrównane.

Kursy bukmacherskie na walkę Grzebyk vs Hooi

Wszystkie gal KSW obstawić można u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka! Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY na KSW Colosseum 2!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.