Boks

Diaz i Paul w pierwszym face to face! Gwiazdor UFC… opuścił konferencję! [VIDEO]

Wczorajszego wieczoru doszło do pierwszej konferencji przed walką Jake’a Paula z Natem Diazem. Panowie niespecjalnie za sobą przepadają, toteż face to face z ich udziałem wzbudzał ogromne emocje!

Młodszy z popularnego stocktońskiego duetu zakończył we wrześniu kilkunastoletnią przygodę z UFC. Choć Nate nigdy nie sięgnął po mistrzostwo federacji, to dla wielu był jedną z największych gwiazd światowego MMA.

Jake Paul w ostatnich latach zaliczył znakomitą serię 6. walk bez porażki, a 5 z pojedynków zwyciężył przez KO. Popularny YouTuber dzielił ekspertów na tych, którzy uważali, że faktycznie ma niemałe umiejętności, jak i tych twierdzących, że jego postać nie jest w boksie potrzebna. Ostatecznie pierwszą porażkę zaliczył przed kilkoma miesiącami, przegrywając z Tommym Furym.

Zarówno Paul, jak i Diaz przewidywali oczywiście, że się nawzajem znokautują. Jake jak typowy promotor chwalił się też o ponad 20. tysiącach zapisów po wejściówki na stadion w Teksasie. Nate w tym momencie… postanowił za to wyjść do toalety, co kompletnie wytrąciło z równowagi „The Problem Child”.

Zgodnie z informacją przekazaną przez Ariela Helwaniego, Stocktończyk wrócił jeszcze przed face to facem, na którym panowie siłowali się na ręce. Paul straszył też Diaza uderzeniem z otwartej dłoni, aczkolwiek nie zrobiło to większego wrażenia na Nacie.

Kursy bukmacherskie na walkę Paul vs Diaz

Walkę Jake Paul vs. Nate Diaz obstawisz u bukmachera eFortuna.pl. Już za samą rejestrację otrzymujesz darmowe 20 zł, a kolejne 10 zł zostanie dodane do pierwszego depozytu. Co więcej, trzy pierwsze zakłady zagrasz BEZ RYZYKA.

Sprawdź!  Nate Diaz ostro do Conora McGregora! "Obiłem ci mordę, aż zmieniłeś się w zapaśnika i cię udusiłem, mała dzi*ko!"

Jak to działa? Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.