MMA VIP

Kolejne kłopoty Najmana! Grozi mu więzienie? „Parę lat powinno się uzbierać. Zapłaci albo odsiedzi”

Wygląda na to, że Marcin Najman ma coraz więcej problemów. Niedawno przekazał informację o pozwie od organizacji FAME. Teraz głos zabrał jego były rywal Przemysław Saleta.

W ubiegłym tygodniu „El Testosteron” zdradził, że jego management dostał pozew od poznańskiej federacji w związku z walką na gali FAME 8, kiedy to zmierzył się z Kasjuszem Życińskim. 43-latek został szybko zdyskwalifikowany po celowym złamaniu zasad, a następnie w oktagonie doszło do wielkiej awantury.

FAME MMA pozwało mój management za walkę z Don Fajo. Za walkę, na której zarobili dziesiątki milionów. Ale pazerni. Do boju management ! Tylko zwycięstwo! Trzymam kciuk – napisał na Twitterze.

Przemysław Saleta o problemach Marcina Najmana

Tym razem Przemysław Saleta przekazał, że „El Testosteron” lata temu przegrał proces o zniesławienie. Najman został skazany, jednak nie zastosował się do wyroku i był ścigany przez komornika, który nie był w stanie ściągnąć od niego wymaganej kwoty. W związku z tym w sprawie 43-latka zostało złożone zawiadomienie o ukrywaniu dochodów.

Więcej na ten temat przeczytacie w poście opublikowanym przez Przemysława Saletę:

Sprawdź!  "Krycha UFC" nie zawalczy na gali Marcina Najmana! "Przemyślałem temat i muszę zrezygnować. Od skandalu odeszli ode mnie..."

– Kłopoty, kłopoty Najmana… Kilka lat temu, wraz z Marta Joanna Rawicz, wygraliśmy z Marcinem Najmanem proces o zniesławienie. Niestety skazany nie zapłacił kary Marcie i nie dokonał wpłaty na rzecz fundacji Dziecięca Fantazja (czego ja się domagałem).

Przez kolejne lata byliśmy informowani przez komorników, że dług jest nie do ściągnięcia, bo Najman nic na siebie nie ma. Ja odpuściłem, ale na szczęście nie Marta, która złożyła zawiadomienie o ukrywanie dochodów. Wygląda na to, że Marcin albo zapłaci, albo odsiedzi, bo nie wierzę by swoje „walki” toczył za darmo 😉😁

– P.S. Lista wierzycieli jest naprawdę długa, łącznie z ZUS en i Urzędem Skarbowym. Doliczając przegrane procesy i nieoddane długi, powinno się parę lat uzbierać😁

Źródło: Facebook

Sprawdź!  (VIDEO) Jest urywek nagrania z treningu Miśka z Nadarzyna! "Co to ma być? On nawet nie umie..."

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.