KSW

Marcin Najman wytypował hit na KSW 94! „Wrzosek vs. Szpilka wygra…” (VIDEO)

Marcin Najman wytypował hitową walkę KSW 94. Samozwańczy „Cesarz polskich freak fightów” w dedykowanym wideo ocenił starcie Arkadiusza Wrzoska z Arturem Szpilką.

Przypominamy, że Arek Wrzosek już dziś wieczorem zawalczy na KSW 94 z Arturem Szpilką. Kod PPV na to wydarzenie możesz odebrać tutaj – przy okazji korzystając z mega promocji!


ODBIERZ KOD PPV NA KSW 94


Marcin Najman typuje walkę Wrzoska ze Szpilką

Swoje typy na hitowe starcie ciężkich podczas KSW 94 podawało już wielu ekspertów, jak i zawodników. Głos postanowił też zabrać Marcin Najman. W porównaniu jednak do wielu, „El Testosteron” nie wskazał wygranego. Wydaje się, że w swoim typowaniu kierował się maksymą „a kto umarł, ten nie żyje”.

Moi drodzy, niebawem kolejna gala KSW i bardzo ciekawa walka. Mówię tutaj o zestawieniu Arkadiusza Wrzoska z Arturem Szpilką. Ja już ich gdzieś widziałem, bo zarówno jeden, jak i drugi walczyli u mnie na galach… – zaczął Najman, po czym pokazał wejścia obu na galach, które organizował.

Sprawdź!  Szalona dieta Mariusza Pudzianowskiego! "30 czekolad, 2 kartony mleka i 2-3 kilo lodów w łóżku"

I powiem wam tak – kontynuował chwilę później. – Wielu fachowców, tak zwanych „fachowców”, bukmacherów, stawia w roli faworyta Arka Wrzoska. A ja uważam, że szanse w tej walce rozkładają się dokładnie pół na pół. To znaczy, kto pierwszy mocno trafi w tej walce, ten wygra.

Oglądaj KSW 94 za jedyne 10 zł!

Bukmacher Fortuna przygotował specjalną ofertę dla nowych użytkowników, którzy czekają na starcie Wrzosek vs. Szpilka. Jak otrzymać kod PPV za jedyne 10 złotych na galę XTB KSW 94? Poniżej znajdziesz zasady opisane krok po kroku:

  1. Załóż konto w eFortuna – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe
  2. Wpłać depozyt minimum 15 zł.
  3. Postaw pierwszy kupon z dwoma zdarzeniami na galę XTB KSW 94 za minimum 10 zł.
  4. GOTOWE! Kod Viaplay na 30 dni odbierz POD TYM LINKIEM.

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (dwa zdarzenia z XTB KSW 94 na kuponie). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKUIlość darmowych kodów jest ograniczona (500 sztuk). Kod dostępu Viaplay daje dostęp do pakietu TOTAL na 30 dni. To oznacza, że za 10 zł obejrzysz zarówno XTB KSW 94, jak i XTB KSW 95, która odbędzie się 7 czerwca!

Sprawdź!  High League 4. Gdzie oglądać? Cena, ile kosztuje PPV? Transmisja na żywo, stream online. Karta walk High League 4 PPV. Kiedy i gdzie gala?
[adinserter disable=”#”] [adinserter disable=”#”]

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.