FAME MMA

Denis Załęcki o walce Alana Kwiecińskiego z Murańskim: „Szok! Alan będzie…”

Już w maju odbędzie się 14 edycja FAME, na której do klatki powróci Alan Kwieciński. Freak fighter w najbliższym pojedynku zmierzy się z Mateuszem Murańskim.

Pomiędzy rywalami jest dużo złej krwi i podczas poniedziałkowej konferencji nie zabrakło mocnej wymiany zdań i awantury, w którą zamieszany był także ojciec Mateusza. W odpowiedzi Alan zaproponował, że zmierzy się z dwoma Murańskimi na jednej gali.

Jacek nie przyjął wyzwanie, więc „Alanik” 14 maja stoczy tylko jedną walkę w MMA. Dla obu zawodników będzie to powrót do tej formuły, gdyż ostatnie pojedynki toczyli na innych zasadach. Na gali Prime Show MMA „Muran” zmierzył się z „Don Kasjo” w boksie.

Natomiast w marcu na High League 2 Alan Kwieciński stoczył głośną walkę z Denisem Załęckim. Starcie odbyło się w formule K-1 w dużych rękawicach. Wielu spodziewało się, że „Alanik” zostanie szybko znokautowany, jednak ten mimo licznych nokdaunów przetrwał do końca trzeciej rundy i przegrał po decyzji sędziów.

Denis Załęcki o walce Alana na FAME 14

Jego rywal za pośrednictwem social mediów skomentował zestawienie z Murańskim. „Bad Boy”, który chciał walczyć w piąstkówkach, jest zaskoczony, że Kwieciński zgodził się na starcie w małych rękawicach i w formule MMA. W jednym z komentarzy na Instagramie napisał:

Sprawdź!  Boxdel komentuje atak na Amadeusza Ferrariego! "Organy badają tę sprawę i..."

– Szook 😂 Alan będzie walczył w małych piąstkówkach i do tego w MMA 😱🙈

W odpowiedzi na słowa jednego z kibiców dodał, że niedługo zostanie ogłoszona jego kolejna walka – Chwila moment i poznasz mojego przeciwnika 😈 i w końcu zamknę wam mordy 😁 nie pozdrawiam.

Na komentarz Załęckiego zareagował również sam Alan, który napisał – Denisek skończ już. Dostałeś waleczkę, zarobiłeś? Daj sobie spokój, idź się bić na gołe pięści. Albo ze swoimi myślami najlepiej (komu teraz mam dać walkę) 😂

Komentarze obu zawodników znajdziesz pod poniższym wpisem:

Kursy bukmacherskie na walkę Alan Kwieciński vs Mateusz Murański

Według bukmacherów faworytem pojedynku jest Alan Kwieciński, który ma za sobą większe doświadczenie w sportach walki. Toczył on pojedynki zarówno w formule MMA, jaki i K-1.

Galę FAME 13 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS!

-> Otwórz konto i odbierz bonus

Sprawdź!  Zaskakujące słowa "Boxdela" o przyszłości FAME! "Za 6-7 edycji fenomen się skończy. To nie jest projekt na super długo"

Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Źródło: BetClic

Źródło: Instagram

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.