PRIME SHOW MMA

Zawodnik Prime MMA atakuje dziennikarza! Dojdzie do awantury? „Jak cię spotkam, dostaniesz lepca i kopa w du*ę!”

Niespodziewanie pomiędzy zawodnikiem freakowym i dziennikarzem wywiązał się mocny konflikt. Zostanie on wyjaśniony w klatce?

Zawodnik Prime Show MMA Adrian Cios na swoich social mediach zaatakował dziennikarza Michała Cichego. Wszystko zaczęło się od pytania, dlaczego nie udzielił wywiadu dziennikarzowi, na co odpowiedział.

– Okazuje się, że jest lekkim zgredkiem, lekką parówą, z tego względu, że wydawało mi się, że jest w porządku, w jednej federacji pracujemy. Z pewnych źródeł wiem, że do osób, których nie lubię, gadają jedno na mnie, mi gada na nich, więc okazał się dwulicową parówką.

Adrian Cios atakuje dziennikarza Michała Cichego

Następnie przez kolejne kilka minut na Instastory obrażał dziennikarza. Szybko pojawiła się także odpowiedź Cichego, który wyśmiał zachowanie freak fightera i wyjaśnił, że mógł załatwić całą sprawę w wiadomości prywatnej, a nie musiał udostępniać w sieci kilkudziesięciu nagrań na ten temat:

– Mógłbyś odmówić mi wywiadu, ale ja ci nigdy takiego nie proponowałem, więc jak zwykle rzucasz jakieś farmazony. O czym chcesz rozmawiać ze mną, jak się spotkamy? Chyba chcesz mnie zabić śmiechem. (…) Jeśli masz jakiś problem, to się go wyjaśnia prywatnie, a nie nagrywa 20 story o mnie. W tym twoim atencyjnym świecie tak to działa?

– (…) Pewnie uznałeś, że jestem łatwym celem, bo nie trenuję, ale taki leszcz może mi buty czyścić co najwyżej. Jasne, Ambro to inny poziom. Ty wziąłeś tę walkę, bo lubisz dostawać wpi**dol. Taki rodzaj masochizmu. Ty nawet jak grozisz, to brzmi to, jak słaby żart.

W odpowiedzi na słowa dziennikarza Adrian Cios zapowiedział, że tak tego nie zostawi i przy pierwszej okazji dojdzie do konfrontacji. Wygląda na to, że podczas kolejnego wydarzenia z udziałem obu panów, może dojść do awantury.

Sprawdź!  (VIDEO) Don Kasjo vs Nitro: "Jakbym miał takiego ojca, to bym się go wyrzekł. Tylko śpisz i siedzisz na komputerze. Jaki z ciebie pożytek?"

– Cichemu się zamarzyła kariera wojownika MMA. Cichy, za to, co ty gadasz ludziom, ja przysięgam, że spotkam cię na konferencji, czy gdzieś, złapię cię za ucho, wytargam, lepca dostaniesz w tył głowy, kopa w dupę i się zajmiesz swoimi rzeczami. Chcesz, to mogę ci charytatywny wpierdziel spuścić, ale spójrz na siebie. Jak ja mógłbym bić się z gościem, który wygląda jak upośledzony.

Co ciekawe, niedawno Cios skonfrontował się z Pawłem Bombą podczas Prime MMA 2. „Scarface” rzucił w niego kubkiem, obrażał go i próbował atakować. Cios jedynie wycofał się, a po wszystkim miał duże pretensje do Pawła Jóźwiaka o to, że doszło do takiej sytuacji. Poniżej znajdziesz nagranie zza kulis Prime MMA 2.

Źródło: Twitter

Sprawdź!  Murański otwarty na walkę 3vs1! "Ja mogę z takimi trzema na raz! To jest bardzo podobne do ulicy"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.