GROMDA

Kibol Zagłębia Sosnowiec zawalczy na GROMDZIE! Waży prawie 140 kg! „Były ustawki, jeździło się po okolicach”

Już jutro tj. piątek – 7 maj 2021 roku odbędzie się GROMDA 5! Brutalny turniej walk na gołe pięści powraca. W ringu 4×4 zobaczymy turniej, do którego przystąpi ośmiu charakternych wojowników. Jednym z nich jest „BUBU”, były kibol Zagłębia Sosnowiec, który w wywiadzie z MMARocks.pl wspomniał czasy chuligańskie.

Oprócz turnieju na GROMDA 5 zobaczymy aż 4 super-fighty! W jednym z nich zawalczy Mateusz „Don Diego” Kubiszyn, a jego rywalem będzie „BYKU”. Łącznie krwawe bijatyki stoczy 16 zawodników!

Co ciekawe na GROMDZIE zobaczymy walki m.in. reprezentanta Górnika Zabrze – Mateusz „Niedźwiedź” Kopeć, czy ważącego ponad 130 kg i mierzącego 2 metry wzrostu kibola Arki Gdynia – Karola „KING KONG” Grzesiuka.

WYKUP DOSTĘP DO GROMDA 5 – TUTAJ | TYLKO W PPV!
CENA: 19,99 ZŁ

„Ja boksuje z 25 lat. Za małolata, kadeta juniora boksowałem w Polsce. Zdobywałem Mistrza Śląska, drużynowego też. Mam to we krwi. Z wiekiem człowiek nabiera masy i przy moim wzroście 175 cm, 140 kg to katorga. Niektórzy ludzie starali się uświadomić mi, że potrzebuje butli z tlenem. Tak nie będzie. Tlenu nie zabraknie na 4-5 rund. Sparowałem z zawodowcami w Niemczech i dało radę. (…)” – powiedział „BUBU” w rozmowie z MMARocks.pl.

Sprawdź!  Mariusz Grabowski potwierdza title shota po GROMDA 14 "Jak wygra, to następną walkę stoczy o pas" [WIDEO]

Dodając – „W młodości były epizody, ustawki te sprawy, się jeździło po okolicach – Zagłębie Sosnowiec, ale to dawno temu, miałem więcej włosów. Wtedy zbierało się chłopaków z klubów bokserskich, którzy robili show w lesie po 30-tu. Jeździliśmy z Legią, Bielsko-Biała, dawno, dawno temu jeszcze Pogoń była.”

DOSTĘP DO GROMDA 5 – TUTAJ – WYKUP JUŻ TERAZ

GROMDA 5 PPV TRANSMISJA GDZIE OGLĄDAĆ

Źródło: MMARocks

smma

Kacper, lat 33. MMA interesowało mnie jeszcze przed tym, jak Mariusz Pudzianowski wchodził do klatki KSW. Pamiętam, jak po tym wydarzeniu wszystko nabrało rozpędu. Zagorzały fan Joanny Jędrzejczyk i Mateusza Gamrota. Na co dzień mieszkam w Hiszpanii i tam też trenuje w jednym z klubów bokserskich w Alicante.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.