UFC

„Kontrakt podpisany” – kolejna walka „Gamera” już wkrótce

Od kilku dni nasz rodak Mateusz Gamrot (18-1) zapowiada kolejny pojedynek. „Gamer” dziś na swoim Instagramie ogłosił, że podpisał kontrakt na swoje następne starcie w organizacji UFC. Dodał również, że ta potyczka odbędzie się już wkrótce.

„Kontrakt podpisany. niedługo wracam do klatki UFC.”

napisał Mateusz Gamrot.

„Gamer” jest jednym z czołowych polskich zawodników mieszanych sztuk walki. W latach 2013-2020 był zawodnikiem federacji KSW, gdzie został mistrzem w kategorii lekkiej i piórkowej. W zeszłym roku dla polskiej organizacji stoczył dwa pojedynki. Najpierw na KSW 53 pokonał przez TKO Normana Parke’a (28-7-1). Półtora miesiąca później na KSW 54 wypunktował Mariana Ziółkowskiego (23-8-1).

We wrześniu podpisał kontrakt z UFC. Jego debiut w Ultimate Fighting Championship odbył się na UFC on ESPN+ 38, gdzie po bliskiej walce przegrał na punkty z Guramem Kutateladze (12-2). W swoim ostatnim pojedynku na UFC on ABC 2 znokautował Scotta Holtzmana (14-5) czym powrócił na ścieżkę zwycięstw.

źródło: Instagram/Mateusz Gamrot

Bartosz Oles

Od lat prawdziwy fan dobrego MMA. Sportami walki interesuje się od 14 roku życia. Na bieżąco śledzę wszystkie gale UFC oraz KSW. Największy idol? Pomimo kilku wybryków - Jon Jones! W wolnym czasie dużo podróżuje oraz spędzam czas ze znajomymi.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.