Boks

Kapitalna forma 57-letniego Tysona! Coraz bliżej walki legend?! [WIDEO]

W sieci pojawiło się wideo z treningu Mike’a Tysona. Były mistrz wagi ciężkiej mimo pokaźnego wieku zaskakuje formą! Wiele wskazuje też na to, iż przygotowuje się on do pojedynku z legendą sportów walki.

„Żelazny” za kilka miesięcy kończy 58 lat, ale w ringu nie był widziany od pokazowej walki z Royem Jonesem Juniorem. Tamto starcie miało miejsce w listopadzie 2020 roku i Tyson wystąpił w ringu po raz pierwszy od 15 lat.

Mimo tego, iż w przeszłości męczyły doskwierały mu liczne problemy, legendarny pięściarz od dłuższego czasu wygląda naprawdę nieźle. Od czasu wspomnianego spotkania Mike Tyson cały czas myśli o jeszcze jednym występie w ringu. Walką z nim zainteresowany byłby Jake Paul, ale były mistrz odrzucił tę propozycję.

Mike Tyson zawalczy z legendą MMA?

Na Instagramie trenera Rafaela Cordeiro pojawiło się nagranie z treningu „Iron Mike’a”. Widać na nim, że Tyson jest w kapitalnej formie. Co ciekawe, Amerykanin nie ćwiczy wyłącznie dla samego siebie. Od tygodni krążą bowiem plotki o potencjalnym starciu.

Sprawdź!  Mike Tyson podpowiada jak wygrać z Usykiem! Typuje wielki rewanż! "Z tą rzeczą nie mógł sobie poradzić. Joshua musi..."

„The Baddest Man on the Planet” miałby się bowiem zmierzyć z legendą MMA, Fedorem Emalienenką. Walka miałaby się odbyć jako pokazowy pojedynek w boksie. Panowie na pewno słono by policzyli za takie zestawienie. Praktycznie żadne pieniądze nie są w stanie odstraszyć promotorów z Arabii Saudyjskiej, gdzie według doniesień miałoby dojść do walki.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.