FAME MMA

Parke odpowiedział Matrixowi! Mocna reakcja na wyzwanie

Szybko doszło do eskalacji sporu między Normanem Parkiem, a Michałem „Matrixem” Królikiem. Irlandczyk w ostrych słowach zareagował na komentarz kick-boksera.

Przed kilkoma dniami w Krakowie miała miejsce gala FAME 20, podczas której doszło do konfrontacji Michała Pasternaka z Normanem Parkiem. Były fighter takich organizacji, jak KSW, czy UFC pokonał „Wampira” jednogłośną decyzją sędziów. Po pojedynku zaś zaproponował mu kolejny. Tym razem jednak mieliby połączyć siły przeciwko braciom Tyburskim.

Na słowa te zareagował Michał „Matrix” Królik, który zaproponował inną walkę. To on w drużynie z Pawłem Hadasiem miałby wystąpić przeciwko Michałowi i „Storminowi”. Kick-bokser przypomniał też, że jego potencjalny partner z teamu pokonał już raz Pasternaka, choć miało to mieć miejsce za czasów pojedynków amatorskich.

Ostra reakcja Parke’a na propozycję Matrixa!

Norman Parke szybko odpowiedział Królikowi na Instagramie. Niedługo po komentarzu Michała pojawiły się słowa Irlandczyka:

– Jesteś jak mała karłowata prostytutka – napisał ofensywnie „Stormin”.

„Matrix”, który już niebawem wystąpi podczas gali KSW z cyklu Epic, nie ma zamiaru pchać się w słowną konfrontację z Parkiem. Michał nie zostawił komentarza Normana bez riposty, ale przede wszystkim zaznaczył, że w walce pokaże, kto jest lepszy.

Sprawdź!  (VIDEO) Wywiad z Alanem hitem Internetu! Kibice komentują zachowanie freak fightera: "Jedyny w historii wywiad z neandertalczykiem"

Prostytutką jesteś ty, a nie ku…a ja. pajacu. Nie chce mi się z tobą wdawać w gadkę. Teraz się będziesz napinał. Śmieszny jesteś i tyle. Dawać, robimy to 2vs2, to się ku…a dowiesz.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.