UFC

Juras typuje walkę Gamrota! „Z takim zawodnikiem jeszcze nie rywalizował”

Łukasz Jurkowski zabrał głos przed nadchodzącym pojedynkiem Mateusza Gamrota. Nie ukrywa, że byłego mistrza KSW czeka bardzo duże wyzwanie.

Już w ten weekend do klatki powróci „Gamer”, który stoczy kolejny pojedynek w organizacji UFC. Tym razem zmierzy się z Rafaelem Fizievem, który aktualnie znajduje się na 6. miejscu rankingu kategorii lekkiej. Zwycięstwo otworzy Polakowi drogę do samej czołówki dywizji.

Nie będzie to jednak łatwe zadanie, gdyż Fiziev to jeden z najlepszych stójkowiczów w całym UFC. Gamrot jednak powinien mieć przewagę w płaszczyźnie parterowej oraz zapasach i jeśli dobrze to wykorzysta, może odnieść bardzo ważne zwycięstwo.

Całą galę UFC Vegas 79 z main eventem Gamrot vs Fiziev obejrzysz za darmo i na żywo w Fortuna TV. Wystarczy założyć konto i obstawić dowolny kupon! Nowi użytkownicy wciąż mogą skorzystać ze znakomitej oferty powitalnej. Wartość jej bonusów to ponad 600 zł!

Już po rejestracji otrzymasz darmowe 20 zł, a kolejne 10 zł doliczone będzie do pierwszego depozytu. To nie wszystko – trzy pierwsze zakłady do 100, 200 oraz 300 zł obstawisz bez ryzyka! W przypadku przegranego kuponu Fortuna zwróci stawkę na konto gracza.

Sprawdź!  Rywal Gamrota ocenił styl walki Polaka: "Jest bardzo prosty. Sprowadza, kontroluje i..."

-> Zarejestruj się i oglądaj walkę Gamrota za darmo!

O pojedynek zapytany został Łukasz Jurkowski, który słynie ze swojego typowania. W rozmowie z fansportu.pl przyznał, że będzie to trudne starcie. Powstrzyma się też od umieszczenia Polaka na swoim kuponie, gdyż nie chce ryzykować przegranej.

Podkreślił, że przede wszystkim po stronie „Gamera” jest 5-rundowy dystans, który powinien dać mu przewagę. Polak powinien być lepiej przygotowany kondycyjnie, co będzie mógł wykorzystać w dwóch ostatnich odsłonach.

– Z takim zawodnikiem Gamrot jeszcze nie rywalizował. Fiziev ma kosmiczny poziom stójki, ale nieprzetestowane zapasy. Ja nie będę tego pojedynku obstawiał. Jak mam trafiać kupony na 100 procent, to serce nie może dyktować tych typów. Staram się, żeby to było przemyślane.

– Ten pojedynek sobie ominę. Mimo że faworytem jest Fiziev, to widzę możliwość przede wszystkim na dystansie 5 rund. W 3 rundach Fiziev jest w stanie wygrać 8 na 10 pojedynków. Na 5 rund 6 do 4 jest w stanie wygrać „Gamer”. Jak miałbym stawiać rozumem, nie stawiałbym w ogóle.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.