KSW

Juras mocno o zachowaniu szefa KSW: „Powinien zachować trochę więcej klasy” [WIDEO]

Łukasz Jurkowski odniósł się do kontrowersyjnego zakończenia gali KSW 86 i wypowiedzi Martina Lewandowskiego.

Ostatnia gala KSW miała iście szalone tempo. Dopiero co-main event zakończył się werdyktem sędziowskim, a wcześniej zobaczyliśmy świetne nokauty i poddania. Fani najbardziej jednak pamiętają koniec walki wieczoru, w której Jakub Wikłacz kopnął Sebastiana Przybysza w głowę.

Sędzia klatkowy Marc Goddard uznał faul za nieintencjonalny i odjął mistrzowi 2 punkty zarządzając decyzję techniczną. Obóz „Sebicia” od razu zapowiedział złożenie protestu (który został odrzucony), a co ostro skomentował szef KSW Martin Lewandowski.

W studio Fansportu.pl pojawił się Łukasz Jurkowski, który został zapytany o to, kto popełnił błąd: sędzia, Wikłacz, czy właśnie współwłaściciel organizacji? Popularny „Juras” przyznał, że jego dawny pracodawca powinien bardziej ugryźć się w język, choć doskonale wie, jaki ten ma charakter:

Wszyscy po kolei! (śmiech) Martin czasami nie gryzie się w język i uważam, że z jego pozycji powinien zachować trochę więcej klasy. Ale znam Martina, więc nie rozgrzeszam go absolutnie, bo nie powinien tak jako szef organizacji się zachowywać. Wyszedł na mocno stronniczego gościa. Ale Martin, jakby co, to ja wiem, że taki jesteś [emocjonalny] – powiedział „Juras” dzieląc się przy okazji historią, jak Lewandowski kiedyś zareagował po jego porażce. Usłyszycie ją klikając w odtwarzacz.

Sprawdź!  Najman reaguje na słowa szefa KSW! "Ja wygrałem dwie ostatnie walki, a Pudzianowski…"

Zobacz wywiad z Łukaszem Jurkowskim – TUTAJ.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.