PRIME SHOW MMA

Znamy walkę wieczoru Prime Show MMA 6! Paweł Tyburski zmierzy się z „Don Kasjo”!

Organizacja Prime Show MMA powróci 21 października z galą w Toruniu. Dziś poznaliśmy walkę wieczoru. W boksie zmierzą się „Don Kasjo” oraz Paweł Tyburski!

-> Prime Show MMA 6 obstawisz w Fortunie!

Panowie już dawno temu wymieniali się „uprzejmościami”, co skończyło się bardzo mocnym sparingiem. Jego efektem z kolei była kontuzja ucha Kasjusza Życińskiego. Drogi obu panów długo się nie krzyżowały, choć Tyburski w rozmowie z Fansportu.pl zaznaczał, że jest przekonany o swojej wyższości nad rywalem.

Dziś ten pojedynek ogłoszono jako walkę wieczoru gali Prime Show MMA 6. „Don Kasjo” chce bardzo szybko zmazać plamę z ostatniej przegranej, którą odniósł nad Dominikiem Zadorą. „Księżniczka” z kolei ma zamiar udowodnić, że nie rzucał słów na wiatr!

Oto jak organizacja zapowiedziała walkę wieczoru „Don Kasjo” vs Tyburski:

TAAAAK, TO SIĘ WYDARZY! Do tego pojedynku musiało dojść. Czekało na to sporo fanów FREAK FIGHTÓW! Między panami zaiskrzyło już trzy lata temu, kiedy stoczyli ostrą wymianę zdań, a później spotkali się na sparingu. Jednak do tej pory nie wyjaśnili sobie wielu kwestii i trzymają się swoich przekonań. Teraz nadszedł idealny moment, aby zamienić słowa w czyny podczas MAIN EVENTU PRIME 6: PREMIUM.

Kasjusz przegrał swoją ostatnią walkę, ale jak dobrze wiemy Don Kasjo jest bardzo zdeterminowany i trenuje ciężko, aby powrócić na zwycięską ścieżkę. Natomiast Paweł Tyburski jest prawdziwą bestią podczas walki i trudno temu zaprzeczyć… Każdy jego pojedynek jest niezwykle potężny. Warto wspomnieć, że Paweł wygrał swoją ostatnią walkę przed czasem, a jego bilans we FREAK FIGHTACH wynosi 6-2.

Kursy bukmacherskie na walkę „Don Kasjo” vs Paweł Tyburski

Wszystkie pojedynki można obstawić jedynie u legalnego bukmachera Fortuna, który nowym graczom na start oferuje szereg atrakcyjnych bonusów! Już za samą rejestrację otrzymasz darmowe 20 złotych. Kolejne 10 złotych dostaniesz za pierwszy depozyt.

Sprawdź!  Don Kasjo o walce z Normanem Parke. "To jest jedna z większych walk bokserskich ostatnich lat w Polsce."

Co najważniejsze, masz możliwość obstawienia aż trzech kuponów bez ryzyka. Jeżeli pierwszy z nich okaże się wygrany, otrzymasz pieniądze na konto. Natomiast w przypadku przegranej Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł.

-> Odbierz bonus i obstaw kupony bez ryzyka

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.