KSW

Juras o konflikcie z Oknińskim: „Raz pomówił mnie frajersko. Poniesie konsekwencje, ale…”

Tomasz Sarara w ostatniej rozmowie z Łukaszem Jurkowskim zapytał zawodnika KSW o wojnę, jaką toczy z trenerem Akademii Sportów Walki Wilanów.

Konflikt na linii Juras – Mirosław Okniński, trwa już od dawna. W przeszłości Łukasz trenował u Oknińskiego, ale ich drogi się rozeszły. W ostatnim czasie trener zaczepiał zawodnika przy okazji niedoszłego pojedynku z Szymonem Kołeckim.

W jednym z wywiadów Okniński przyznał, że Juras zawiódł go trzykrotnie, po czym nazwał fightera „potrójnym zdrajcą”. Dodał także, że zawodnik chciał skonfrontować się z trenerem, kiedy ten był po przebytym nowotworze. Juras zapewnia jednak, że znaczna część tego, co mówi Oknińskie, to po prostu kłamstwa.

O konflikcie z byłym trenerem Jurkowski opowiedział na kanale utytułowanego kick-boxera i przyszłego zawodnika KSW Tomasza Sarary.

ŁUKASZ JURKOWSKI O TRENERZE OKNIŃSKIM

 To, że ja o nim mówię, to jest promocja, a on z tego żyje, za chwilę z tego wywiadu coś weźmie i będzie lawina wylewania na mój temat rzeczy, które naprawdę w dużej mierze są absolutnie kłamstwem, które łatwo obalić. Dalej nie rozumiem, po co w to brnie. To Mirek ma problem ze mną i z WCA, a nie my z nim – przyznał Juras.

Sprawdź!  "Wychodzę stąd obolały, ale spełniony" - Łukasz Jurkowski zabrał głos po przegranej z "Pudzianem" na KSW 61

– Co raz mniej osób traktuje go poważnie. Jeżeli przyjdzie ten moment, że granice zostanie przekroczona. Chociaż już była raz. To jest temat między nami, który trzeba załatwić w cywilizowany sposób. Może przyjdzie, że trzeba będzie skontrować te kłamstwa – dodał i wypowiedzi Oknińskiego nazwał gadaniem wioskowego głupka.

– Ja już się uodporniłem na to wszystko. Póki granica nie zostanie przekroczona i ktoś nie pomawia mnie frajersko, Mirek to zrobił raz, poniesie konsekwencje, ale w cywilizowany sposób – zakończył.

Źródło: YouTube

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *