KSW

Juras przed walką z Pudzianowskim: „Czy będę gotowy w 100 procentach? Oczywiście, że nie. Daleko mi do życiowej formy”

Gala KSW 61 zbliża się wielkimi krokami. W main evencie nadchodzącego wydarzenia zobaczymy powrót Łukasza Jurkowskiego, który tym razem zadebiutuje w kategorii ciężkiej.

Juras ma na swoim koncie 28 walk w wadze półciężkiej, w tym 17 zwycięstw. 5 razy nokautował i 6 razy poddawał swoich rywali. Jest zwycięzcą pierwszego turnieju na gali KSW 1 z 2004 roku. Zapisał się także na kartach historii polskiej organizacji, jako autor najszybszego nokautu. Na to, by rozprawić się z Pawłem Zalewskim, potrzebował zaledwie 9 sekund.

OGLĄDAJ KSW 61 – TUTAJ

Jurkowski ostatni raz walczył w kwietniu 2019 roku na gali KSW 48. W najbliższą sobotę powróci po ponad 2-leniej przerwie, żeby zmierzyć się z faworyzowanym Mariuszem Pudzianowskim. Juras jest dużym underdogiem, jednak kursy do końca nie odzwierciedlają rzeczywistości.

W rozmowie na kanale YouTube Tomasza Sarary Juras przyznał, że przez kilka tygodni treningów nie wrócił w pełni do formy. Jednak jak zapewniał Michał Materla, Łukaszowi wystarczy 60 procent normalnej dyspozycji, żeby bez większych trudności pokonać Pudziana.

– Czy będę gotowy w 100 procentach? Oczywiście, że nie. Daleko mi do życiowej formy – Juras przyznał także, że na dwa i pół tygodnia przed walką nie był w stanie zrobić pełnego dystansu, czyli 3 x 5 minut.

Sprawdź!  Michał Kita wściekły na sędziego po przegranej walce: "Mówiłem Ci ku**a, że tego cw*la nie chcę, żeby sędziował" [WIDEO]

—> OBSTAW GALĘ KSW 61 BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ <—

– Bardzo kuszący jest kurs 7.0 na moje zwycięstwo przez nokaut w pierwszej rundzie. Dużo osób będzie w chodziło w ten kurs, bo wygląda całkiem godnie. Myślę, że ten pojedynek to będzie taki kocioł: wywróci, wstanę, może nie wywróci, zejdę, palnę. Myślę, że trzy minuty to max – dodał, po raz kolejny wspominając, że będzie chciał znokautować Pudzianowskiego.

Zapewnił także, że jeśli Pudzian go obróci, to będzie w stanie spod niego wyjść. Co ciekawe, lata temu, kiedy były strongman dopiero zaczynał pojedynki w klatce, Jurkowski uczył go m.in. walki w parterze.

Kursy bukmacherskie i darmowy zakład na galę KSW 61 odbierzesz tutaj. Wystarczy otworzyć konto, a na start otrzymasz darmowe 29 zł + zakład bez ryzyka do 200 zł!

-> ODBIERZ DARMOWY ZAKŁAD NA KSW 61

Źródło: YouTube

Sprawdź!  Mariusz Pudzianowski gotowy na wielkiego Senegalczyka? Eksperci wskazali faworytów KSW 59!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *