FEN

Jóźwiak uważa, że FEN to najlepsza droga do UFC! „Nie jesteśmy w stanie rywalizować z KSW, jeśli chodzi o gaże, ale…”

Paweł Jóźwiak udzielił obszernego wywiadu w studio FANSPORTU TV i poruszył wiele ciekawych tematów dotyczących nie tylko środowiska freakowego.

Wypowiedział się również o sportowym MMA i takich organizacjach jak KSW oraz FEN. Przyznał, że Fight Exclusive Night nie jest w stanie rywalizować z największą polską federacją ze względu na ich partnera, wcześniej był to Polsat, a aktualnie Viaplay, dzięki którym zawodnikom oferowane są znacznie wyższe gaże.

Wskazał jednak inną ważną zaletę FEN. Jóźwiak stwierdził, że jest to najlepsza droga, jeśli zawodnicy chcą zrobić dużą karierę za oceanem i trafić do UFC. Nie jest tajemnicą, że KSW woli budować gwiazdy, które chce zatrzymać w swoich szeregach.

Całą wypowiedź Jóźwiaka znajdziesz poniżej. Prezes FEN zabrał również głos w sprawie Clout MMA i w mocnych słowach uderzył w nową federację. Zdradził też, jakie są plany na jego kolejne pojedynki we freak fightach:

– KSW dostaje takie wsparcie finansowe, że my nie jesteśmy w stanie z nimi rywalizować, jeżeli chodzi o gaże dla zawodników. Dajemy zawodnikom furtkę do UFC. Myślę, że zdają sobie sprawę, że z FEN jest najkrótsza droga do UFC, jeśli ktoś ma prawdziwe ambicje, żeby coś w tym MMA na świecie zawojować, zrobić prawdziwą karierę, a nie tylko być gwiazdą własnego podwórka. Jak ktoś ma ochotę robić karierę międzynarodową, to FEN jest najlepszą opcją.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.