PRIME SHOW MMA

Jóźwiak pewny swoich umiejętności: „Z Boxdelem, czy z Najmanem przegrywałem punktowo. Jeszcze nikt mnie…” [VIDEO]

Paweł Jóźwiak na Prime Show MMA 5 stoczy trzecią walkę w tym roku, a jego rywalem będzie Jacek Murański. Prezes FEN jest przekonany o tym, że rozwój jego umiejętności idzie w dobrym kierunku.

Jóźwiak zaskoczył wszystkich w ubiegłym roku, gdy w zaledwie 15 sekund znokautował Marcina Najmana. Kolejny pojedynek stoczył z „Boxdelem” w klatce rzymskiej, gdzie jednak przegrał odmawiając chęci wyjścia do 3. rundy. Po tym przyjął rewanż z „El Testosteronem”, który zakończył się po 15-minutowej batalii i zwycięstwem byłego boksera.

Paweł Jóźwiak: Jeszcze nikt mnie nie pokonał spektakularnie

Przed walką w Prime Show MMA „Prezes FEN” jest przekonany o tym, że poradzi sobie z Jackiem Murańskim. Niedawno prezentowane „tarcze” w wykonaniu Pawła nie zrobiły wrażenia na starym „Muranie”, ale Jóźwiak podkreśla, że inaczej wszystko wygląda w klatce.

W rozmowie z Fansportu TV podkreślił, że może nie ma najlepszej koordynacji, ale dotychczas nikt nie zdołał go skończyć przed czasem. „Prezes FEN” zaznaczył, że solidnie przepracował okres przed walką i wierzy, że to jego ręka powędruje w górę.

Sprawdź!  (VIDEO) Zaskakujące słowa trenera Oknińskiego o Jacku Murańskim! "To jest gra medialna. Ja do Jacka..."

Jak widać w oktagonie daję radę, bo jeszcze nikt mnie nie pokonał spektakularnie. Nawet, jak przegrałem z Boxdelem, czy z Najmanem, to przegrywałem bardziej punktowo. Nikt mnie nie poddał, ani nikt mnie nie znokautował. (…) Koordynacji może nie mam najlepszej, ale mam serce do walki, a moje umiejętności są coraz lepsze.

Tarcze nie walczą, tarcze nie oddają. Może nie jestem mistrzem tarcz, ale lubię się nap***dalać. Dużo serca włożyłem w przygotowania i mam nadzieję, że w sobotę przyniesie to efekty.

Kursy bukmacherskie na walkę Jóźwiak vs Murański

Wszystkie walki Prime Show MMA 5 obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Już za samą rejestrację (która zajmuje jedynie 30 sekund!) otrzymujesz darmowe 20 zł, specjalny BONUS i nie jeden, a aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA!

Zasady wykorzystania są niezwykle proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

Sprawdź!  Załęccy vs Murańscy? Denis komentuje pomysł na walkę 2vs2: "Pobiłaby rekord PPV. Milion na pewno bym musiał dostać"

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.