FAME MMAPRIME SHOW MMA

Jóźwiak wbija szpilkę w Tańculę: „Gdzie on się pcha do KSW, jak z freakami przegrywa”

Paweł Jóźwiak nie widzi szans Arkadiusza Tańculi w KSW. W ostatnim wywiadzie wbił szpilkę w zawodnika FAME MMA.

„Aroy” wielokrotnie wspominał o tym, że marzy o walce dla największej organizacji MMA w Polsce. W drodze do celu napotkał jednak przeszkodę w postaci Maksymiliana Wiewiórki. Mistrz FAME w ostatniej walce o pas pokonał Tańculę, co ma spore znaczenie w kwestii potencjalnego debiutu dla KSW.

Ten jednak w ostatnim wywiadzie dla fansportu.pl zapewnił, że prędzej czy później zobaczymy go w okrągłej klatce. Przytoczył nawet przypadek Mariusza Pudzianowskiego, który do KSW dołączył dopiero w wieku 32 lat. Poniżej znajdziesz całą rozmowę z freak fighterem:

Teraz temat Tańculi i KSW skomentował Paweł Jóźwiak. Prezes FEN już w tę sobotę podczas gali Prime Show MMA zmierzy się z Jackiem Murańskim, czyli byłym rywalem „Aroya”. Co ciekawe, mimo niechęci do Murańskiego, to właśnie na niego stawia Tańcula.

O typowanie zawodnika FAME Jóźwiak został zapytany w wywiadzie dla TVreklama, gdzie wbił szpilkę w „Aroya”:

– On chce podkreślić to, że z nim wygrał, że rywal, którego dwukrotnie pokonał, jest lepszy. Tańcula gada różne rzeczy. Przed walką z Boxdelem też zapowiadał, że Boxdel wygra bardzo szybko. Jakoś bardzo szybko to nie nastąpiło. Opowiadał, że dostał propozycję walki na FEN, że czeka na KSW. Nigdy w życiu nie dostał propozycji z FEN. A po drugie gdzie on się pcha do KSW, gdzie walczą zawodowcy na różnych poziomach, jak on z freakami przegrywa. Przegrał ostatnio z Wiewiórem.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.