PRIME SHOW MMA

Jóźwiak nie zgadza się na zasady Murańskiego: „Nie jestem wariatem! Na pewno nie będę…” [VIDEO]

Już za kilka dni na Prime Show MMA 5 kolejną walkę stoczy Paweł Jóźwiak. Prezes organizacji FEN zmierzy się z Jackiem Murańskim.

Kontrowersyjny freak fighter miał wziąć udział w turnieju High League, a wszyscy liczyli na to, że w końcu dojdzie do wyczekiwanego starcia z Marcinem Najmanem. Niestety ze względu na problemy organizacji, musiał znaleźć nowego pracodawcę i dołączył do Prime Show MMA.

Już 1 lipca Jacek Murański zmierzy się z Pawłem Jóźwiakiem. Panowie nie będą jednak walczyć na zasadach MMA, a w zmodyfikowanym boksie birmańskim, co było dużą kością niezgody dla jednego i drugiego.

Paweł Jóźwiak: Ja nie jestem jakimś wariatem!

„Prezes FEN” cały czas zaznaczał, że wolałby się bić w MMA, które trenuje już od jakiegoś czasu. Perspektywa pojedynku ze starym „Muranem” była na tyle kusząca, że Jóźwiak zgodził się na reguły rywala. W tych jednak niedozwolone będą uderzenia głową, na które bardzo naciskał pan Jacek.

W rozmowie z Fansportu TV po wczorajszej „Zadymie” Paweł zaznaczył, że chce walki sportowej. O ile freak fighty rządzą się swoimi prawami, o tyle jego zdaniem pomysł Murańskiego jest „wariactwem”.

Sprawdź!  W jakiej formule zmierzy się Jacek Murański z Arkadiuszem Tańculą? Oficjalne stanowisko FAME MMA!

Ja nie jestem jakimś wariatem, żeby jakimiś główkami się uderzać! To jest freak fight i jest show, ale ja do walk podchodzę jako do sportu. Uważam, że bić to się trzeba na zasadach sportowych, a nie jakieś wariactwo. (…) On to nazywa 'boksem birmańskim’, ja tak tego nie nazywam. Normalna stójka i parter do 20 sekund.

Zgodziłem się na jakieś takie „widzi mi się”, zależało mi na tej walce. Niech będą jakieś takie dziwne zasady, ale na pewno nie będę się główkami walił… Mówiłem Jackowi w programie: jak tak bardzo chce uderzeń głową, to niech się rozpędzi, przyp***doli głową w ścianę, to może zmądrzeje.

Kursy bukmacherskie na walkę Jóźwiak vs Murański

Wszystkie walki Prime Show MMA 5 obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Już za samą rejestrację (która zajmuje jedynie 30 sekund!) otrzymujesz darmowe 20 zł, specjalny BONUS i nie jeden, a aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA!

Zasady wykorzystania są niezwykle proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

Sprawdź!  Kapela bez szans z Bagietą? Został zdominowany przez zawodniczkę FAME MMA! [WIDEO]

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.