PRIME SHOW MMA

Jóźwiak o profesjonalnych zawodnikach: „Nie potrafią się wypromować i są zdziwieni, że zarabiają tak mało”

Już ostatnie godziny dzielą nas od gali Prime Show MMA 5, podczas której do klatki powróci Paweł Jóźwiak i stoczy kolejny pojedynek.

Dla prezesa FEN będzie to już czwarta walka we freak fightach i trzecia w formule MMA. Aktualnie jest po dwóch porażkach, ale ma okazję poprawić swój rekord. Najpierw zmierzy się z Jackiem Murańskim, który ma na koncie trzy przegrane z rzędu, a następnie, jeśli zwycięży, to stanie do walki z „Redem”.

Odbierz bonus na Prime Show MMA 5!

Wszystkie pojedynki można obstawić jedynie u legalnego bukmachera Fortuna, który nowym graczom na start oferuje szereg atrakcyjnych bonusów! Już za samą rejestrację otrzymasz darmowe 20 złotych. Kolejne 10 złotych dostaniesz za pierwszy depozyt.

Co najważniejsze, masz możliwość obstawienia aż trzech kuponów bez ryzyka. Jeżeli pierwszy z nich okaże się wygrany, otrzymasz pieniądze na konto. Natomiast w przypadku przegranej Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł.

Sprawdź!  Don Kasjo typuje Boxdel vs Jóźwiak: "Powinna być łatwa walka dla Pawła. Boxdel strzelił sobie w kolano, biorąc..."

-> Odbierz bonus i obstaw kupony bez ryzyka

Jóźwiak z apelem do zawodników

Przy okazji wczorajszej ceremonii zawodnicy mieli okazję ostatni raz porozmawiać z dziennikarzami. W wywiadzie dla fansportu.pl Jóźwiak przyznał, że profesjonalne sporty walki potrzebują więcej emocji. Zaznaczył, że gdyby fighterzy potrafili bardziej wypromować swoją osobę i zestawienia, to zarabialiby lepsze pieniądze.

Wyjaśnił jednocześnie, że musi się to odbywać w odpowiedni sposób i nie może wyglądać tak samo, jak w organizacjach freakowych:

– Wiadomo, podkrętka musi być, bo np. w FEN mamy wspaniałych sportowców, ale brakuje tego kolorytu, są za grzeczni, nie potrafią się wypromować i potem są zdziwieni, że zarabiają tak mało i nikt się nie interesuje ani nimi, ani ich social mediami Niektórzy są zazdrośni, że nie zarabiają tyle, co ja. Tacy normalniejsi cieszą się, że poznałem to od drugiej strony i wiem, jaka to jest ciężka robota. To są freak fighty, nie może być tak w sporcie, ale potrzeba trochę podkręcić, wyciągnąć emocje, to musi być zrobione ze smakiem, bez przekraczania pełnych granic.

Wszystkie pojedynki gali Prime Show MMA 5 obstawisz – TUTAJ – Jeśli jesteś nowym graczem skorzystaj z bonusów i nie ryzykuj straty pieniędzy w przypadku przegranego kuponu. Klikając w poniższy baner uzyskasz dostęp do kursów na całą kartę walk:

Sprawdź!  "Don Kasjo" otwarty na walkę ze Szpilką! "Wtedy możemy zrobić taką walkę. Wychodziły już propozycje..."

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.