PRIME SHOW MMA

Naładowany energią Jacek Murański prezentuje formę! Pokona Pawła Jóźwiaka? [WIDEO]

Za nami oficjalna ceremonia ważenia przed galą Prime Show MMA 5, która odbędzie się już jutro we wrocławskiej hali Orbita.

Na karcie walka znalazł się m.in. pojedynek Jacka Murańskiego z Pawłem Jóźwiakiem. Pomiędzy zawodnikami jest bardzo duży złej krwi i w klatce wyjaśnią swój konflikt. Co ciekawe, żaden z zawodników nie odniósł jeszcze zwycięstwa w formule MMA.

Murański ma na koncie trzy porażki, natomiast prezes FEN przegrał dwie walki z rzędu. Początkowo „Muran” był stawiany w roli ogromnego underdoga, jednak kursy mocno zmieniły się kilka dni przed samą galą. Aktualnie są wyrównane, ale nie wykluczone, że Jacek wejdzie do klatki jako faworyt.

Wszystkie pojedynki można obstawić jedynie u legalnego bukmachera Fortuna, który nowym graczom na start oferuje szereg atrakcyjnych bonusów! Już za samą rejestrację otrzymasz darmowe 20 złotych. Kolejne 10 złotych dostaniesz za pierwszy depozyt.

Co najważniejsze, masz możliwość obstawienia aż trzech kuponów bez ryzyka. Jeżeli pierwszy z nich okaże się wygrany, otrzymasz pieniądze na konto. Natomiast w przypadku przegranej Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł.

Sprawdź!  Don Kasjo przegrał przez to, że rywal stosuje doping!? Tłumaczy się po bolesnej porażce

-> Odbierz bonus i obstaw kupony bez ryzyka

Jacek Murański prezentuje formę

Przy okazji oficjalnej ceremonii Jacek Murański miał okazję zaprezentować swoje umiejętności. Już podczas media treningu mogliśmy zobaczyć, że „Muran” jest naładowany energią. Co ciekawe, będzie to jego pierwsza walka, gdzie wyjdzie bez poważniejszych kontuzji.

Wszystkie pojedynki gali Prime Show MMA 5 obstawisz – TUTAJ – Jeśli jesteś nowym graczem skorzystaj z bonusów i nie ryzykuj straty pieniędzy w przypadku przegranego kuponu. Klikając w poniższy baner uzyskasz dostęp do kursów na całą kartę walk:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.