PRIME SHOW MMA

Zaskakujące kursy na dzisiejszą galę! Warto postawić na underdogów!

Gala Prime Show MMA 5 zbliża się wielkimi krokami. Już za kilka godzin odbędzie się kolejne freakowe wydarzenie, na które bukmacherzy oferują zaskakujące kursy. Po głębszej analizie warto zwrócić się w kierunku kilku underdogów, których zwycięstwa nie powinny być niespodzianką.

Na karcie walk znalazły się takie pojedynki jako konfrontacja GROMDZIARZY, w której Kacper „Polish Machine” Miklasz zmierzy się z Danielem „Hunterem” Więcławskim, starcie Sebastian „Ztrolowany” Nowak vs Mateusz „Tarzan” Leśniak, czy Patryk „Wielki Bu” Masiak kontra Łukasz Lupa.

Odbierz bonusy na galę Prime Show MMA 5!

Zarówno wymienione starcia, jak i pozostałe pojedynki można obstawić jedynie u legalnego bukmachera Fortuna, który nowym graczom na start oferuje szereg atrakcyjnych bonusów! Już za samą rejestrację otrzymasz darmowe 20 złotych. Kolejne 10 złotych dostaniesz za pierwszy depozyt.

Co najważniejsze, masz możliwość obstawienia aż trzech kuponów bez ryzyka. Jeżeli pierwszy z nich okaże się wygrany, otrzymasz pieniądze na konto. Natomiast w przypadku przegranej Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł.

Sprawdź!  "Ferrari" miał być włodarzem Prime Show MMA? Odrzucił ofertę nowej organizacji: "Nie wyobrażam sobie, że miałbym zdradzić Wojtka Golę. Razem tworzyliśmy coś tyle lat i..."

Jak obstawić bez ryzyka?

  1. Załóż konto u legalnego bukmachera Fortuna – TUTAJ
  2. Wpłać na konto gracza depozyt w wysokości 100 złotych.
  3. Postaw kupon bez ryzyka.
  4. W przypadku wygranej otrzymujesz pieniądze na konto. Jeśli przegrałeś dostajesz zwrot pieniędzy i masz możliwość obstawienia kolejnych dwóch kuponów, nie ryzykując straty środków.

-> Odbierz bonus i obstaw kupony bez ryzyka

Co obstawić? Kupon na galę Prime Show MMA 5

Korzystając z zakładu bez ryzyka warto postawić na underdogów, zaczynając od walki Miklasz vs „Hunter”, która odbędzie się na zasadach K-1. Przewagę powinien mieć pierwszy z zawodników, który bije się w formule MMA, a dotychczas wszystkie porażki poniósł w parterze. Więcławski to typowy bokser, który może mieć poważne problemy po kilku kopnięciach rywala.

Kolejne zdarzenie to wygrana „Ztrolowanego”. Ma on świetny rekord 5-1 i trenuje w Czerwonym Smoku z profesjonalnymi zawodnikami. Gorsze warunki nie powinny robić aż takiej różnicy, gdyż Nowak ma naprawdę dobrą technikę i pokonywał już większych przeciwników.

Sprawdź!  Norman Parke komentuje zachowanie Bomby: "Absolutny klaun szuka atencji! W ogóle nie powinno go tam być"

Ostatnią walka na kuponie jest zestawienie „Wielkiego Bu” z Lupą. To właśnie drugi z zawodników, którego skazuje się na porażkę ma większe doświadczenie. Zapewne będzie też szybszy oraz dysponuje naprawdę silnym uderzeniem. Dodatkowo dla Masiaka jest to debiut we freak figtach, co także może mieć wpływ na jego występ.

Po wybraniu trzech zdarzeń na kuponie kurs wyniesie aż 26.08! Jeśli skorzystasz z bonusu i bez ryzyka postawisz 100 złotych możesz więc wygrać 2295,04 złotych! Gdyby jednak kupon okazał się przegrany, dostaniesz zwrot pieniędzy.

Wszystkie pojedynki gali Prime Show MMA 5 obstawisz – TUTAJ – Jeśli jesteś nowym graczem skorzystaj z bonusów i nie ryzykuj straty pieniędzy w przypadku przegranego kuponu. Klikając w poniższy baner uzyskasz dostęp do kursów na całą kartę walk:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.