UFC

Jon Jones jedzie po byłym trenerze! „Żałosny gnojek. Teraz nagle ma zasady…”

Jon Jones długo milczał na temat swojego byłego trenera. Fighter został wyrzucony z klubu, w którym ćwiczył wiele lat, już jakiś czas temu. Teraz jednak postanowił zastosować taktykę spalonej ziemi.

Jon Jones we wrześniu gościł w Las Vegas na zaproszenie UFC z okazji ceremonii Hall of Fame. Były już mistrz kategorii półciężkiej został włączony do „Skrzydła Walk” za legendarną wojnę z Alexanderem Gustafssonem. To wydarzenie zostało jednak przyćmione przez inne, które miało miejsce kilka godzin później. Jon Jones został zatrzymany przez policję między innymi za uderzenie swojej narzeczonej, czy zniszczenie pojazdu, a według raportu funkcjonariuszy miał zachowywać się agresywnie.

Nie był to pierwszy raz w historii „Bonesa”, gdy zadarł z prawem. Tym razem jednak Amerykanin musiał zmierzyć się z większymi niż poprzednio konsekwencjami – decyzją trenera opuścił po 12 latach swój klub. Po oficjalnym ogłoszeniu Jon Jones zamieścił poniższy wpis na Twittera:

Źródło: Twitter

Odbyłem rozdzierającą serce rozmowę z wieloletnimi trenerami, bolesnym jest stracić wsparcie kogoś, kogo darzę tak wielkim szacunkiem. Szczere podziękowania dla tych trenerów, którzy ze mną pozostali. Nasza podróż trwa dalej..

Mike Winkeljohn gościł w ostatnim odcinku The MMA Hour. Były już główny trener „Bonesa” wypowiedział się o fighterze i to przelało czarę goryczy…

Sprawdź!  (VIDEO) Yadong Song i Casey Kenney nie zawiedli! Nie jednogłośna wygrana Chińczyka!

Jon Jones wyładowuje się na Mike’u Winkeljohnie!

W nocy polskiego czasu natomiast Jones postanowił wystosować serię już skasowanych wpisów na Twitterze. I powiedzieć, że „pojechał”, to nic nie powiedzieć:

Trener Wink idzie do krajowej telewizji i mówi, że chce dla mnie jak najlepiej, a za kulisami dręczy tych trenerów, którzy wciąż ze mną współpracują. Żałosny gnojek.

Ten koleś jakimś sposobem zdołał pozbyć się z wszystkich fighterów, których ściągnął Greg [Jackson – przyp. red.]. Naprawdę nie kojarzę żadnego weterana Jacksona , który wciąż gada z tym dupkiem.

Nie opuściłem ekipy dlatego, że nie mogłem znieść kary, opuściłem gym, bo nie mogłem już trenować z Winkiem. Ten koleś niczego nie nauczył swoich uczniów odkąd go poznałem.

Jaki niby przyjaciel idzie do telewizji i na antenie pierze brudy swojego „brata”. To była szansa na to, żeby zachować się moralnie wobec kogoś, kto mu ufał. Koło ch*ja mu lata, co się działo tamtej nocy. Cokolwiek, cokolwiek dla atencji.

Jeśli taki ze mnie potwór, to nie próbowałby zarabiać na mnie, jako byłym studencie. Plakaty Jona Jonesa wiszą na prawie każdej ścianie w tym budynku.

Oderwanie mnie od zespołu przez Winka nic dla mnie nie zmienia. Cały czas pracuję z tymi samymi trenerami, trzymamy się dokładnie tego samego planu, którego trzymaliśmy się przez ostatnie dwa lata.

Po prostu nie idź do telewizji i nie udawaj, że nie masz w dupie kogoś, dzięki komu zarobiłeś tyle kasy przez lata, dał ci tyle mistrzostw, a kogo po zatrzaśnięciu drzwi ukradkiem próbujesz zgnieść. Totalnie frajerska zagrywka, Mike.

Mieliśmy w ekipie – dosłownie – skazanego gwałciciela przez wiele lat i nagle teraz ma zasady. Zjeżdżaj.

Jon Jones wrócił do gymu, w którym trenował przed pierwszym tytułem mistrzowskim. Powyższe wpisy zostały usunięte najprawdopodobniej w związku z rozprawą w sądzie, która będzie miała miejsce 31 stycznia.

Sprawdź!  Khamzat Chimaev zapowiada powrót do walk: "Niespodzianka, niespodzianka.."

Źródło: MMA News

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.