High League

Jest odpowiedź na oskarżenia Omielańczuka! Uderzył w Oknińskiego: „W kryminale donosił na współwięźniów”

Konflikt coraz bardziej przybiera na sile i wygląda na to, że nie zostanie on zakończony, dopóki dwie strony nie spotkają się oraz wyjaśnią wszystko osobiście, poza social mediami.

Konflikt Omielańczuk vs Akademia Sportów Walki Wilanów

Wszystko rozpoczęło się od wywiadu Daniela Omielańczuka, który w rozmowie z myMMApl stwierdził, że Denis Załęcki nie był kontuzjowany, tylko podłożył się w walce z Arturem Szpilką:

Zobaczył, że nic nie wchodzi, no i że Artur zaraz się odpali, trafi go i ubije, więc udał kontuzje. Ja uważam, że tej kontuzji nie było. Nawet jeśli była na treningach, to nie było tak, że on dał backfista i mu coś w tym kolanie strzeliło, tylko wiedział, że już się wystrzelał, że nie ma sensu, bo zaraz dostanie bęcki, to wolał udać kontuzje.

Są to bardzo poważne oskarżenia, obok których Denis nie mógł przejść obojętnie. „Bad Boy” zamieścił na swoich social mediach kilka wpisów i nagranie, na którym zapowiedział, że nie może doczekać się spotkania w cztery oczy, podczas którego wszystko wyjaśni.

Sprawdź!  (VIDEO) Artur Szpilka podzieli los Marcina Wrzoska w KSW? "Biorę to pod uwagę, ale..."

Okniński odpowiada na ostatnie oskarżenia

Po jego słowach mocniejsze wypowiedzi zaczęły pojawiać się także ze strony Omielańczuka, któremu nie spodobał się ostatnie nagranie Załęckiego. W ostatnim wywiadzie dla myMMApl zawodnik KSW mocno uderzył w Denisa oraz skrytykował jego trenera, a także zaczepił Kamila Mindę, z którym „Bad Boy” sparował, gdy doszło do kontuzji.

– Jak jest taki „sztywniutki”, to dlaczego poszedł trenować do typa, który oficjalnie mówi w wywiadach, że woli pracować z policją, do tego, jak siedział sam w kryminale, to donosił na współwięźniów? Zapytajcie, kto mu zrobił kontuzję tego kolana i czym się ten chłopak zajmuje, więc jest hipokrytą.

To jak on pisał listy w więzieniu do różnych instytucji i kończył z wielkim poważaniem, no to ci, co byli tam wiedzą, jak się traktuje ludzi, którzy tak piszą. Musi zmienić sobie image, bo sam sobie ciągle strzela w kolano – powiedział w rozmowie z myMMapl.

Szybko na social mediach trenera pojawiła się odpowiedź. Nazwał Omielańczuka kłamcą oraz jako, że Denis jest nadal kontuzjowany, zaproponował pojedynek z Mindą:

Sprawdź!  Denis Załęcki vs. Artur Szpilka największym wydarzeniem w historii freak fightów? "Nie będzie spi***ania, wyjdziemy i będziemy się bić!"

– Omielańczuk to rasowy kłamca. Omielańczuk obraża Denisa, mnie i Kamila Mindę. Ze względu, że ja już z nim wygrałem na treningach tyle razy, poza tym jestem już za stary na walki, a Denis ma kontuzję, proponuję walkę z Kamilem. Omielańczuk będzie leżał, będzie bity, będzie płakał.

Źródło: Facebook

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.