UFC

Jan Błachowicz: „Pokażemy młodym, jak to się robi!”

Jan Błachowicz wraca do oktagonu! Polski mistrz dywizji półciężkiej wystąpi w walce wieczoru UFC 267, gdzie będzie bronił tytułu przeciwko Brazylijczykowi, Gloverowi Teixeirze. Na konferencji prasowej przed wydarzeniem obaj z przekonaniem stwierdzili, że ich walka, to będzie show!

Na gali UFC 267 w Abu Zabi zobaczymy łącznie walki trzech Polaków. W karcie wstępnej z Shamilem Gamzatovem w szranki stanie Michał Oleksiejczuk. W karcie głównej z rosyjskim weteranem Alexandrem Volkovem, który niedawno poległ z obecnym tymczasowym mistrzem wagi ciężkiej Cirylem Gane, zmierzy się Marcin Tybura. I wreszcie w walce wieczoru zobaczymy drugą obronę tytuły dywizji półciężkiej w wykonaniu „Cieszyńskiego Księcia”, Jana Błachowicza. Rywalem „Legendarnej Polskiej Siły” będzie Brazylijczyk, Glover Teixeira.

Zarówno Polak, jak i 42-letni już weteran są pewni swoich umiejętności. Teixeira zapowiadał, choć humorystycznie, że sprowadzi Janka do parteru, Błachowicz natomiast na media treningu zachwycił wszystkich szybkością na tarczach. „Cieszyński Książę” anonsując oficjalnie pojedynek napisał „pokażmy im, jak robią to mężczyźni”, co na konferencji prasowej przypomniał mu Dominik Durniat.

Zobaczysz w sobotę, co miałem na myśli. – powiedział Jan Błachowicz.

Sprawdź!  Jan Błachowicz o walce z Jirim Prochazką: "Jest szalony. Ta walka musi odbyć się w Europie."

Tak jest, chłopie. Pokażemy tym dzieciakom jak się walczy. – dodał Glover Teixeira. – Jak kończy się walkę i jak się ją prowadzi. Jestem dumny z rekordu skończeń w tej kategorii wagowej i mam zamiar go jeszcze powiększyć.

Wielkim fanem starcia okazał się także być Dana White. Prezydent UFC, jak wiele osób niezwykle ceni sobie obu fighterów. Szacunek, jakim darzeni są Błachowicz i Teixeira można podsumować krótko: ani Anthony Smith, ani Forrest Griffin nie chcą typować zwycięzcy – bo nie chcą, żeby którykolwiek z uczestników walki wieczoru przegrał.

Transmisja gali UFC 267 odbędzie się w sobotę, 30 października w godzinach popołudniowych! Początek już o 16:30 za darmo w STS TV z pełną kartą walk! Dodatkowo rejestrując się – tutaj – na start otrzymasz darmowe 29 zł do wykorzystania na dowolny zakład.

Plan transmisji

  • Karta wstępna rozpocznie się około 16:30
    – na karcie wstępnej walka Michała Oleksiejczuka z Shamilem Gamzatovem
  • Karta główna rozpocznie się około 20:00
    – na karcie głównej walka Marcina Tybury z Alexandrem Volkovem
    – pojedynek Jana Błachowicza z Teixeirą około 22:45
Sprawdź!  Błachowicz coraz większym underdogiem! Bukmacherzy przewidują jego porażkę w walce z Rakiciem!

Oglądaj UFC 267 <

Jan Błachowicz w gotowości przed UFC 267! Zapowiedź walki z niebezpiecznym Gloverem Teixeirą

Gala na żywo będzie transmitowana w STS TV. Jeśli nie masz jeszcze konta, wystarczy się zarejestrować tutaj.

Źródło: UFC YouTube

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.