UFC

(VIDEO) Jan Błachowicz zaskakuje szybkością na tarczach! Świetna forma przed starciem z Gloverem Teixeirą

Już w najbliższą sobotę odbędzie się prawdziwe święto polskich kibiców MMA. Na UFC 267 zobaczymy aż trzy pojedynki naszych rodaków. Zbliżająca się gala może być najlepszym tegorocznym eventem w świecie sportów walki.

Na karcie walk znalazł się Michał Oleksiejczuk, Marcin Tybura oraz mistrz kategorii półciężkiej Jan Błachowicz, który stoczy swoją walkę z main evencie. „Cieszyński Książę” zmierzy się z Gloverem Teixeirą, który aktualnie jest w świetnej formie.

Jan Błachowicz, który przez znaczną większość swojej kariery w UFC był stawiany w roli underdoga, w ostatnim pojedynku wygrał z niepokonanym Israelem Adesanyą i udowodnił, że jest prawdziwym mistrzem, którego nie można lekceważyć.

Tym razem Polak jest faworytem, jednak jego starcie z Brazylijczykiem może być jeszcze trudniejsze, niż ostatnia walka. Teixeira ma bowiem ostatnią szansę na zdobycie mistrzowskiego pasa, jest po serii 5 zwycięstw, a jego najmocniejsza broń to BJJ i wytrzymałość.

Pretendent wierzy w to, że jego umiejętności parterowe sprawią, że Polak będzie znacznie mniej pewny siebie w klatce. Teixeira zamierza to wykorzystać i znokautować lub poddać mistrza UFC.

Sprawdź!  17-latek podpisał kontrakt z UFC! Już zapowiedział zdobycie pasa!

„Cieszyński Książę” zadbał jednak o odpowiednie przygotowanie i trenował m.in. z legendą BJJ Braulio Estimą. Błachowicz przyznał, że nie obawia się parteru i jeśli będzie trzeba, sam przeniesie walkę do tej płaszczyzny.

Ponadto mistrz UFC podobnie jak wielu innych zawodników, którzy typowali jego nadchodzącą walkę, wizualizuje sobie nokaut. Polak wierzy w to, że uda mu się znokautować przeciwnika w drugiej lub trzeciej rundzie, co będzie wyjątkowo trudnym zadaniem.

W sieci pojawiła się kolejna zapowiedź walki Jana Błachowicza z Gloverem Teixeirą. Na nagraniu możemy zobaczyć m.in. tarczującego mistrza UFC. „Cieszyński Książę” zaskoczył wielu kibiców, a pod filmem pojawiło się sporo komentarzy Internautów, którzy są pod wrażeniem, że tak duży zawodnik może być tak szybki:

– Jan na tarczach wygląda jak potwór.

– Jestem pod wrażeniem jego szybkości

– Nie mogę sobie wyobrazić dużego gościa z taką szybkością

Transmisja gali UFC 267 odbędzie się w sobotę, 30 października w godzinach popołudniowych! Początek już o 16:30 za darmo w STS TV z pełną kartą walk! Dodatkowo rejestrując się – tutaj – na start otrzymasz darmowe 29 zł do wykorzystania na dowolny zakład.

Sprawdź!  (VIDEO) Ankalaev otwiera kartę główną UFC 267! Dominuje starcie z Oezdemirem i wygrywa po jednogłośnej decyzji

Plan transmisji

  • Karta wstępna rozpocznie się około 16:30
    – na karcie wstępnej walka Michała Oleksiejczuka z Shamilem Gamzatovem
  • Karta główna rozpocznie się około 20:00
    – na karcie głównej walka Marcina Tybury z Alexandrem Volkovem
    – pojedynek Jana Błachowicza z Teixeirą około 22:45

Oglądaj UFC 267 <

Jan Błachowicz w gotowości przed UFC 267! Zapowiedź walki z niebezpiecznym Gloverem Teixeirą

Gala na żywo będzie transmitowana w STS TV. Jeśli nie masz jeszcze konta, wystarczy się zarejestrować tutaj.

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.