UFC

(VIDEO) Jake Paul wypuścił diss na Danę White’a! „Chciwa, stara, samotna dzi*ka”

Jake Paul przeniósł wojnę z Daną White na kolejny poziom! Pięściarz-YouTuber wypuścił singiel, w którym dissuje prezydenta UFC!

Nie dalej, jak wczoraj Jake Paul poinformował za pośrednictwem Instagrama o utworze, w którym zdissuje Danę White’a. We wspomnianym poście (do wglądu poniżej) Amerykanin oznaczył również kilka największych gwiazd federacji: Jorge Masvidala, Conora McGregora oraz Nate’a Diaza.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Jake Paul (@jakepaul)

Epizod w teledysku „The Problem Child”, zamieszczonym na jego oficjalnym kanale YouTube, zaliczyła także obecna mistrzyni Bellatora, a była championka UFC, Cristiane „Cyborg” Justino. W wideo Brazylijka pojawia się już w pierwszej scenie z aktorem, który ewidentnie ma obrazować Danę White’a.

W tekście Jake Paul bierze na celownik nie tylko prezydenta federacji, lecz także największe gwiazdy federacji. Spora część poświęcona została „The Notoriousowi”, pojawiają się nawiązania do „Gamebreda”, Diaza, Khabiba, ale też bezpośrednie wspomnienia o Lorenzo i Franku Fertitach. Utwór otwiera linijka: Teraz wszyscy z UFC, podnoście pierdolone ręce w górę i powtarzajcie za mną/ Jebać Danę, jebać Danę White’a.

W opisie znajduje się natomiast dopisek: Cały dochód z tego wideo idzie do źle opłacanych zawodników UFC, których najmniejsza wypłata to 12 tys. dolarów. Na koniec, gdy ustaje rapowanie można usłyszeć wypowiedź samego Jake’a Paula:

Sprawdź!  Joanna Jędrzejczyk z awansem! "JJ" wysyła wiadomość do dywizji słomkowej!

Dana, płać więcej swoim zawodnikom. Daj im opiekę zdrowotną, szumowino. Nie spotkałem jeszcze osoby, która mówiłaby o tobie dobrze. Zdałem test na używki, a ty zamilkłeś. Będę ci dociskał szyję, aż odklepiesz, dziwko. Przestań podnosić cenę za pay-per-view, a zacznij wypłaty. Chciwa, stara, samotna dziwko.

W teledysku znajduje się wiele więcej odniesień do tego, co Jake Paul wytykał już prezydentowi UFC. Całość do obejrzenia poniżej.

Źródło: YouTube, MMA Fighting

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.