High League

HIGH League. Ostre spięcie Dubiela z Jóźwiakiem przed konferencją! Będzie walka?! „Nie mam obiekcji co do tego, żeby…”

Po minionej konferencji prasowej przed galą HIGH League 6 sporo mówiło się nie tylko o tym, co działo się na scenie, lecz także o tym poza nią. Doszło tam między innymi do konfrontacji Marcina Dubiela z Pawłem Jóźwiakiem!

Na gali, która odbędzie się 18 marca w legendarnym katowickim Spodku, kibice zobaczą wiele emocjonujących starć. W karcie walk znalazły się takie zestawienia, jak Denis Załęcki vs. Paweł Tyburski w boksie, „Don Diego” vs. Dawid Załęcki, czy debiut znanego z WOTORE Denisa Labrygi.

Do ostatniej chwili w niepewności trzymano kibiców z informacją, kto będzie oponentem Marcina Najmana? Tym, ku zaskoczeniu wielu, okazał się być Paweł Jóźwiak, który jednak jeszcze przed pojawieniem się na panelu skonfrontował się z Marcinem Dubielem.

Paweł Jóźwiak: „Ja czegoś takiego nie toleruję”

Między panami doszło do przepychanki, podczas której nie zabrakło ostrych wyzwisk, co możecie zobaczyć i usłyszeć na poniższym wideo. Prezes Fight Exclusive Night zdradził w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim, że nie spodobało mu się ostatnie zachowanie influencera w stosunku do jego osoby.

Sprawdź!  Denis zabrał głos w sprawie dyskwalifikacji: "Zadziałałem instynktownie. Nie wierzę, że nigdy nie zrobiliście czegoś, nie umiejąc tego logicznie wytłumaczyć"

Pojechałem z g*wniarzem, z nikim się nie biłem. (…) Zachowywał się, jak się zachowywał. Trenowaliśmy swego czasu w jednym klubie, byliśmy w normalnych relacjach, dzwonił do mnie w przeddzień walki z Boxdelem, chciał mnie namówić na jakiś wywiad. Podczas walki bardzo brzydko dopingował ubliżając mi i tak dalej. Dodał bardzo brzydki wpis na profilu FAME, że Jóźwiaka gażę powinni zabrać i przeznaczyć na ludzi oszukanych w PRIME. Ja czegoś takiego nie toleruję.

Paweł Jóźwiak dodał też, że nie pozwoli sobie na takie traktowanie i przyznał, że odepchnął Dubiela. Ten zresztą w wywiadzie udzielonym temu samemu dziennikarzowi przyznał, że w pewnym momencie podniósł nawet ręce do gardy. Mimo ponad 20-letniej różnicy wieku obaj nie mają nic przeciwko temu, by stanąć oko w oko w klatce

– Tak, no, popchnął mnie. (…) Był moment, w którym podniosłem ręce do gardy, ale mówię: nie no, przecież nie będziemy się tutaj lali, zachowajmy resztki klasy. (…) Jeśli wyszło coś takiego, no to naturalnie mogę powiedzieć, że jasne, nie mam obiekcji co do tego, żeby się bić z Pawłem Jóźwiakiem.

Marcin powiedział Mateuszowi Kaniowskiemu, że stanął w obronie bliskich mu osób, które miały zostać niesprawiedliwie potraktowane przez Prime Show MMA. Jóźwiak wielokrotnie, także w ostatniej rozmowie z dziennikarzem twierdził, że wszystkie zaległości zostały uregulowane.

Sprawdź!  (VIDEO) "Alberto" rozbity przez Tyburskiego! Przegrywa w drugiej rundzie!

– Tak, natomiast był taki moment, w którym po prostu PRIME chodziło do wszystkich ludzi, i też coraz więcej informacji na ten temat wypłynęło, w którym mówiło, że „są w stanie zapłacić tyle i tyle, bo powoli przestają być wypłacalni. Więc bierzesz tyle albo pewnie zaraz nie będziesz miał nic”. Dosłownie takich argumentów używali – powiedział Marcin Dubiel. – No i ja niektórym tym osobom sam doradziłem, że rzeczywiście lepiej jest pewnie wziąć połowę lub jakąś tam część niż toczyć jakąś tam batalię sądową. I to, że oni są uregulowani to nie znaczy, że ja nie uważam, że to zachowanie było ch*jowe.

Zarówno były członek Teamu X, jak i Paweł Jóźwiak swoje walki stoczą już na HIGH League 6. Czy później dojdzie do inch konfrontacji w klatce? To zapewne okaże się z czasem.

Kursy bukmacherskie na galę HIGH League 6

Galę High League 6 obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano dla Ciebie specjalny BONUSdarmowe 20 zł i aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA!

Sprawdź!  Trener Okniński uderza w Artura Szpilkę: "Gdyby nie kontuzja, Denis rozwaliłby go jak gnój po polu"

Zasady są proste: jeśli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.