High League

High League 6. „Pasha” mógł trafić do KSW! „Miałem spotkanie z panem Kawulskim…” (VIDEO)

Już jutro na gali High League 6 kolejny występ we freakowej organizacji zaliczy Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski. Legendarny polski esportowiec zadebiutuje w formule MMA, a jego rywalem będzie Marcin Dubiel.

-> WYKUP PPV I OGLĄDAJ HIGH LEAGUE 6 NA ŻYWO <-

To będzie drugi występ gracza Counter Strike’a w organizacji, której włodarzem jest Malik Montana. Pierwszy pojedynek stoczył ponad rok blisko rok temu i w boksie pokonał „Owcę WK”. Zarówno wtedy, jak i na jutrzejszej gali High League 6 PPV „Pasha” pojawił się w walce wieczoru.

„Papito” zmierzy się w MMA z Marcinem Dubielem i jest stawiany w roli potężnego faworyta. Głęboką analizę tego starcia przeprowadził Jakub Kulig z Fansportu TV. Całość możecie obejrzeć poniżej.

„Pasha” mógł trafić do KSW!

Jarosław Jarząbkowski jest bardzo doceniany przez swojego trenera w Warszawskim Centrum Atletyki, Anzora Azhieva. Były zawodnik KSW przyznał w rozmowie z Arturem Przybyszem, że gdyby „Pasha” trafił pod jego skrzydła wcześniej, mógłby myśleć o angażu w największej polskiej organizacji MMA.

Freak fighter przyznał dziennikarzowi, że oczywiście jest to miłe, niemniej nakłada też niejako na niego presję. Kontynuując temat legendarny esportowiec zdradził też, że miał zanim podpisał kontrakt z High League, Maciej Kawulski usiadł z nim do rozmów!

Sprawdź!  (VIDEO) Nowe zasady w walce "Ferrari" vs. Bomba?! "Zróbmy to, a nie teraz piszczysz!"

– Słuchaj, ja przed podpisaniem kontraktu z High League miałem spotkanie z panem Maćkiem Kawulskim i rozmawialiśmy o tym. Po prostu mogłem im powiedzieć „chcę walczyć w KSW” i mogłem być w KSW – powiedział Jarząbkowski, po czym dodał dlaczego odrzucił ofertę promotora. – Po co się pchać do się do sportowców, jak to jest świat internetowy tutaj? Show biznes taki, trochę influencerski, celebrycki. Po co mają się na mnie krzywo patrzeć „o, przyszedł tutaj freak” i tak dalej. Oni mają swój świat, ja mam swój świat i zostańmy przy tym.

Nie, no co ty – odpowiedział Jarek zapytany, czy kością niezgody były pieniądze.- Nie chciałem, żeby patrzyli na mnie „z bokowca”. Przyszedł gość, gracz komputerowy i kozaczy, bierze jeszcze duże pieniądze. Wiem, że tak się to odbiera.

Kursy bukmacherskie na walkę „Pasha” vs Dubiel

Wszystkie walki High League 6 obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Już za samą rejestrację (która zajmuje jedynie 30 sekund!) otrzymujesz darmowe 20 zł, specjalny BONUS i nie jeden, a aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA!

Sprawdź!  Szpilka szczerze o freak fightach: "Na razie żegnam się ze sceną freakową. Nie czuję się tutaj dobrze. Te konferencje, wyzywanie się"

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.