High League

(VIDEO) Denis komentuje zbiórkę Bomby na wypiskę! „Jak ktoś nie wie, niech się nie wypowiada”

Denis Załęcki w rozmowie z fansportu.pl wziął udział w Q&A i odpowiedział na wiele ciekawych pytań. Zaskoczył m.in. słowami na temat rewanżu z Arturem Szpilką, a także wypowiedział się na temat ostatniej wiadomości „Scarface’a”.

Już jutro „Bad Boy” powróci do klatki. Podczas gali High League 6 stoczy swój kolejny pojedynek i tym razem zmierzy się z Pawłem Tyburskim. Zawodnicy zawalczą na zasadach boksu w małych rękawicach. Oznacza to, że możemy spodziewać się ciężkiego nokautu.

-> WYKUP PPV I OGLĄDAJ HIGH LEAGUE 6 NA ŻYWO <-

Denis Załęcki o wiadomości Pawła Bomby

Jedno z pytań, na które odpowiedział Denis, dotyczyło Pawła Bomby. Zawodnik High League od kilku tygodni przebywa za kratami i jak wiemy, ma do odbycia 2-letni wyrok. „Scarface” jednak nie daje o sobie zapomnieć i regularnie przesyła wiadomości zza krat.

W ostatnim liście zwrócił się do swoich kibiców i przekazał, że zbiera na wypiskę – Kochani, możecie też wpłacić jakiś grosik na wypiskę, cały czas pomagam tu dobrym ludziom, bo i tacy tu są, a jak patrzę na ich los, to aż tatuaże mi się rozmazały. Każda wpłata będzie istotna, no i będę wiedział, kto wpłaca, bo mam do tego wgląd poprzez Wychowawcę. To nie jest tajemnica. Wyjdę, będę wiedział, kto jest kim.

Jego wiadomość została mocno skrytykowana przez Internautów. A jak zareagował na to Denis? Komentarz Załęckiego możesz znaleźć poniżej:

Sprawdź!  Bomba w mołdawskim więzieniu! Freak fighter skarży się na warunki!

Kursy bukmacherskie na walkę Denis Załęcki vs Paweł Tyburski

Wszystkie walki High League 6 obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Już za samą rejestrację (która zajmuje jedynie 30 sekund!) otrzymujesz darmowe 20 zł, specjalny BONUS i nie jeden, a aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA!

Zasady wykorzystania są niezwykle proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.