High League

High League 6. Co dalej z Marcinem Najmanem? „El Testosteron” zdradza, co z jego walką!

W związku z ostatnimi tragicznymi wydarzeniami niemal na pewno nie dojdzie do jednej z głównych walk gali High League 6 – Marcin Najman vs. Jacek Murański. „El Testosteron” zapewnił jednak, że pojawi się w katowickim Spodku.

W minioną środę 8 lutego Internet obiegła wstrząsająca wiadomość – w wieku 29 lat zmarł Mateusz Murański. Te smutne informacje początkowo uznane zostały za fake’owe, ale szybko okazało się to być smutną prawdą. Doniesienia zostały szybko potwierdzone przez policję oraz prokuraturę.

To oczywiście postawiło pod dużym znakiem zapytania jeden z najważniejszych pojedynków zbliżającej się gali High League. W katowickim Spodku na lekko zmodyfikowanych zasadach boksu birmańskiego Marcin Najman miał zmierzyć się z Jackiem Murańskim. Choć wciąż brak oficjalnej informacji, niemal pewnym wydaje się, że walka ta, co zrozumiałe, zostanie odwołana.

Co dalej z Marcinem Najmanem?

Z popularnym „El Testosteronem” skontaktowali się dziennikarze redakcji sportowej Radia Zet. Były pięściarz potwierdził swój występ na High League 6, która będzie miała miejsce 18 marca.

Sprawdź!  Okniński mocno po High League 6: "Labryga to słabiak sztucznie napompowany na gwiazdę"

Na pewno zawalczę na gali High League 6. Nie mam natomiast pewności, kto będzie rywalem. Opcji na stole jest kilka.

Z kim ostatecznie zmierzy się Marcin Najman, tego zapewne dowiemy się wkrótce. Na dziś zaplanowana była pierwsza konferencja prasowa przed galą, jednak organizacja zdecydowała się ją przełożyć na późniejszy termin.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.