FEN

(VIDEO) Paweł Jóźwiak przygotowuje się do walki z Najmanem? Jest nagranie z treningu

Prezes FEN Paweł Jóźwiak przygotowuje się do pojedynku z Marcinem Najmanem. Stawka pojedynku jest dość nietypowa.

El Testosteron po raz kolejny powrócił z emerytury, mimo że zapewniał, że już nigdy więcej nie wróci do sportów walki. W kolejnym pojedynku ma zmierzyć się z Pawłem Jóźwiakiem, ale myśli już o następnych walkach. Najman, który już raz zmierzył się z Bonusem BGC, zaproponował rewanż, jeśli zawodnik z Poznania pokona swojego rywala na gali High League.

Najman chciał pozostać na emeryturze, jednak pojawiło się wiele ciekawych pomysł na walkę m.in. z Jackiem Murańskim. Taki freak fightach bez wątpienia cieszyłby się ogromnym zainteresowaniem. Murański dostał ofertę, ale ostatecznie jej nie przyjął.

Jacek zapewnił jednak, że w końcu zawalczy z Najmanem. Pojawił się natomiast inny problem. Zorganizowaniem takie starcia jest zainteresowany zarówno El Testosteron, jaki i Paweł Jóźwiak. Najman wpadł więc na pomysł pojedynku, które stawką będzie prawo do zorganizowania walki.

Prezes FEN przyjął wyzwanie i jest przekonany, że wyśle Najmana na emeryturę, z której też już więcej nie wróci. Czy El Testosteron przegra kolejny pojedynek? Odpowiedź na to pytanie powinniśmy poznać już niedługo. Wciąż jednak brak nowych informacji na temat wspomnianego starcia.

Źródło: Facebook

Sprawdź!  Gala FEN 35 już w czerwcu w Ostródzie. Znamy pierwsze nazwiska

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *