High League

Kolejna wiadomość w sprawie Scarface’a! „Byliśmy u Pawła z adwokatem. Został skazany bez jakichkolwiek dowodów”

Mamy kolejną wiadomość w sprawie freak fightera „Scarface’a”, który kilka dni temu został zatrzymany i trafił do więzienia.

Niespodziewanie 9 lutego media obiegła informacja o tym, że 35-latek był poszukiwany w związku z wyrokiem za oszustwa. W ręce policji wpadł na jednej z ulic Gdańska, funkcjonariusze zatrzymali Pawła, po czym przetransportowali go do zakładu karnego, gdzie rozpoczął odbywanie 2-letniego wyroku.

Kolejna wiadomość w sprawie „Scarface’a”

W oficjalnej informacji prasowej Karina Kamińska z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku przekazała:

– Funkcjonariusze namierzyli mężczyznę na jednej z ulic Gdańska i zatrzymali go, gdy kierował mercedesem, wbrew orzeczonemu przez sąd zakazowi kierowania pojazdami. Kompletnie zaskoczony pseudokibic nie stawiał żadnego oporu i szybko trafił do pomieszczenia dla osób zatrzymanych. Poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Gdańsku za oszustwa mężczyzna został przewieziony do zakładu karnego. Pseudokibic rozpoczął już odbywanie dwuletniego wyroku.

Wygląda na to, że „Scarface” nie spodziewał się takiego obrotu wydarzeń. Kilka dni przed zatrzymaniem przebywał na wakacjach w Tajlandii i na bieżąco publikował zdjęcia oraz zapowiedział, że niedługo powróci do klatki. Krótko po tym, jak trafił w ręce policji, na jego social mediach pojawiła się taka wiadomość:

Sprawdź!  Denis Załęcki komentuje walkę na High League 4! "Jeśli upadam nie dostając nawet pół ciosu, to..."

– Siemanko. Król jest jeden, ale w niewoli. Wszystko dobrze kochani!!! Matrix nie jest w stanie złamać mojego ducha. Ja się nigdy nie poddam. Niedługo się widzimy. Nic na mnie nie mają!!! Karcia, kocham Cię.

Teraz na Instagramie znalazł się kolejny wpis. Według przekazanych informacji 35-letni freak fighter miał zostać skazany bez żadnych dowodów:

– Drodzy fani Pawła! Byliśmy dziś z adwokatem na Kurkowej u Bomby. Paweł ma się dobrze i niestety został skazany bez jakichkolwiek dowodów. Matrix wysłał po niego swoich agentów, aby zdjąć go z przestrzeni publicznej.

Niebawem wrzucimy do niego na YouTube i inne socjale film z dowodami jego niewinności. Nie ufajcie mediom, ponieważ gdyby Paweł był poszukiwany, to nie wyleciałby do Tajlandii. Bądźcie czujni, czekajcie na więcej informacji – wkrótce wróci Król dymów freakfight!! #freebomba

Źródło: Instagram

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.