FEN

Walka Wielkiego Bu zostanie zablokowana!? „Najprawdopodobniej nie odbędzie się z powodu nagonki medialnej… To jest ta wasza asymilacja?”

„Wielki Bu” na nadchodzącej gali FEN 45 miał zmierzyć się z Nikolą Milanoviciem. Wygląda jednak na to, że zestawienie zostanie zablokowane.

Od dłuższego czasu mówi się o tym, że Patryk Masiak ma wejść do świata sportów walki i między innymi zmierzyć się z Denisem Załęckim. Jego pojedynek z „Bad Boyem” ma odbyć się na The War najprawdopodobniej w kwietniu, o czym „Wielki Bu” opowiedział w ostatnim wywiadzie dla fansportu.pl:

Walka na FEN 45 zostanie odwołana?

„Wielki Bu” jeszcze przed starciem z Denisem miał zawalczyć z Nikolą Milanoviciem, jednak wszystko wskazuje na to, że pojedynek zostanie zablokowany. Masiak za pośrednictwem swoich social mediów przekazał, że nagonka medialna w ostatnich dniach, którą zapoczątkował film na kanale „Nie wiem, ale się dowiem!” sprawił, że federacja nie chce zorganizować jego walki.

We wspomnianym materiale zatytułowanym „Analiza promocji świata przestępczego i przemocy w Polskim Internecie” może zobaczyć m.in. fragment wywiadu z „Wielkim Bu”, który opowiedział o pobycie za kratami oraz problemach z prawem.

Masiak poprzez social media wyjaśnił jednak, że mowa o wyroku, który odbywał 10 lat temu. Teraz chciałby podążać sportową drogą, jednak szansa na to może zostać mu odebrana:

Sprawdź!  Robert Maruszak brutalnie nokautuje! Ciężkie KO na gali FEN 49! [WIDEO]

– Najprawdopodobniej moja walka na FEN 45 z Nikolą Milanoviciem się nie odbędzie z powodu medialnej nagonki na ludzi po wyrokach… Ostateczna decyzja w poniedziałek. P.s. Bardzo dziękuje za ułatwienie ”asymilacji” i ogólną resocjalizację, o której mówi się tak wzniosłymi hasłami! P.s. 2 Jak mogę jeszcze was zadowolić w tym temacie? Po tym, jak straciłem pracę i możliwość realizowania się w sporcie? Mam zacząć okradać wasze domy, by utrzymać rodzinę, a was zadowolić w kwestii życia po kryminale?

– W gwoli ścisłości, a właściwie uzupełnieniu ”faktów”, o których tak głośno trąbcie! Zarzut (niesłuszny), za który przebywałem w więzieniu, był postawiony za okres, gdy miałem 23 lata! Teraz mam niemal 33, szczęśliwą rodzinę, cudowną córeczkę i od tamtej pory żadnych problemów z prawem! Ale wasza kampania nienawiści rujnuje mi życie! Po odcinku ”nie wiem, ale się wypowiem” straciłem pracę i najprawdopodobniej możliwość realizowania się w sporcie! To jest ta wasza asymilacja?!

Źródło: Instagram

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.