High League

High League 3 PPV – cena, jak wykupić PPV? Gdzie oglądać transmisję na żywo?

Czas oczekiwania dobiega końca! PPV High League 3 już w tę sobotę, 4 czerwca o godzinie 20:00! Transmisja na żywo show jednej z największych federacji freak fight’owych w Polsce. Main eventem będzie starcie Alberto vs. Marcin Dubiel, a wcześniej „Robur WK” zmierzy się z „Hardkorowym Koksem”. Jak oglądać High League 3 Pay-Per-View? Ile kosztuje High League 3 PPV? Cena, karta walk, kiedy gala?

-> WYKUP DOSTĘP HIGH LEAGUE 3 PPV!

Cena High League 3 PPV

W tę sobotę niesamowite emocje czekają wszystkich widzów, którzy obejrzą na żywo High League 3! Całość dostępna jest tylko i wyłącznie za pośrednictwem systemu PAY-PER-VIEW. To jedyny sposób, by zobaczyć live arcyciekawy pojedynek Alberto vs. Dubiel. Raper z wytwórni Malika Montany zapowiadał już, że oponent nie ma z nim szans.

Co najmniej równie elektryzująco zapowiada się pojedynek Denis Załęcki vs. Mateusz „Don Diego” Kubiszyn. Jeden z najlepszych wojowników na gołe pięści zadebiutuje na pay-per-view High League 3 po tym, jak wygasł mu kontrakt w poprzedniej organizacji. Konflikt Denis Załęcki vs. „Don Diego” wisi w powietrzu nie od dziś, a obaj fighterzy nie ukrywają niechęci do przeciwnika!

Sprawdź!  Całkowita dominacja jednego zawodnika? "Juras" typuje walkę Janikowski vs Kubiszyn! "To potrwa poniżej minuty"

Cena, jaką należy wydać na High League 3 PPV zależy od wariantu, na jaki zdecyduje się użytkownik.

Ile kosztuje PPV High League 3?

Niestety, ale High League 3 nie będzie można obejrzeć w telewizji naziemnej. Gala dostępna będzie tylko i wyłącznie w systemie pay-per-view, co oznacza, że trzeba wykupić do niej stream. Gdzie kupić ppv High League 3? Najprostsza droga wiedzie przez TEN LINK.

Użytkownik ma dwie możliwości wyboru. Cena najtańszej opcji to jedyne 29,99 zł, a w zależności od wyboru wariantu BASIC lub PREMIUM niesie za sobą dodatkowe bonusy! To też jedyna możliwość, by zobaczyć na żywo krwawy bój Denis Załęcki vs. „Don Diego” Jakie są opcje PPV High League 3?

Decydując się na Basic pay-per-view użytkownicy otrzymują transmisję na żywo w jakości 720p. Do tego dochodzi też możliwość ponownego odtworzenia ekscytującego show przez najbliższe 24 godziny. Cena High League 3 BASIC wynosi 29,99 zł.

-> WYBIERAM WARIANT BASIC <-

Drugą opcją jest wariant Premium. Wraz z nim użytkownicy dostają stream live transmisji w jakości 1080p. Dostęp do nagrania jest o wiele dłuższy i wynosi aż 7 dni. Ponadto wszyscy, którzy wybiorą High League 3 PPV Premium będą mogli NA ŻYWO obejrzeć transmisję z Hejt Roomu. To wszystko już od 34,99 zł.

-> WYBIERAM WARIANT PREMIUM <-

Sprawdź!  Duża zmiana kursów! Ojciec Denisa Załęckiego faworytem w walce z Alanem Kwiecińskim!

Po wybraniu idealnej opcji, użytkownik przenosi się na ekran płatności. Tam znajdzie się wiele form, z których któraś trafi w preferencje kupującego. Paysafe Card, SMS Premium, kod Blik lub ePrzelew – to tylko najpopularniejsze z nich. Ostateczna cena High League 3 PPV zależy właśnie od wybranej opcji i doliczonej prowizji.

High League 3 PPV transmisja

Galę HIGH League 3 obstawisz tylko i wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł! To idealna szansa, by postawić na sporego underdoga, jakim w walce Denis vs. „Don Diego” jest popularny „Bad Boy”.Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Niesamowitych zestawień jest o wiele więcej! Arcyciekawie zapowiada się pojedynek „Alanika” z „Crazy” Dawidem Załęckim. Sam Denis typuje pewne KO w wykonaniu swojego ojca! Czy przeczucie go zawiedzie? Przekonamy się na High League 3!

Sprawdź!  Co z walką Najman vs Adamek? El Testosteron ujawnia kulisy: "Było spotkanie włodarzy High League z Adamkiem"

OGLĄDAJ HIGH LEAGUE JUŻ OD 29,99 ZŁ!

Karta walk HIGH League 3

Walka wieczoru:

  • Alberto Simao vs. Marcin Dubiel

Pozostałe walki:

  • Robert „Hardkorowy Koksu” Burneika vs. Robert „Robur WK” Orzechowski
  • Aniela „Lil Masti” Bogusz vs. „Zusje” Astafiewa – walka w boksie birmańskim (lethwei)
  • Denis “Bad Boy” Załęcki vs Mateusz “Don Diego” Kubiszyn
  • Ewa Brodnicka vs. Kamila Wybrańczyk
  • Łukasz „Lukas TV” Wdowiak vs. Kamil Kossakowski
  • Przemysław „Kolar” Kolarczyk vs. Alan „Alan Człowieku” Godziński
  • Alan „Alanik” Kwieciński vs. Dawid „Crazy” Załęcki – K-1 w małych rękawicach
  • Paweł „Scarface” Bomba vs. Mateusz „Tarzan” Leśniak
High League 3 - zakłady tylko w Fortunie!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.