High League

Denis Załęcki rozmawiał z kibicami Dynama Kijów, którzy bronią Ukrainy! „Pokażmy, co znaczy ponad podziałami! Hejtujecie kiboli, a to oni…

Za naszą wschodnią granicą od 24 lutego toczy się wojna. Rosyjskie wojska na rozkaz Władimira Putina rozpoczęły „operację specjalną”, czyli zaatakowały Ukrainę.

Początkowo ostrzelane zostały ważne obiekty militarne oraz lotniska. Niestety wojna nabrała jeszcze drastyczniejszego wymiaru. Putin nie spodziewał się, że Ukraina będzie bronić się tak zaciekle i wygląda na to, że nie tylko zależy mu na przejęciu władzy, ale także spowodowaniu jak największych zniszczeń.

Zamiast obiektów mających strategiczne znaczenie dla całej wojny, Rosjanie atakują szpitale, szkoły, przedszkola, dzielnice mieszkalne. Cywile stali się celem wojsk Putina. Media informują o kolejnych zabitych dzieciach, a w sieci można znaleźć wiele szokujących zdjęć i nagrań.

W sprawie wojny na Ukrainie zabrało już głos wielu sportowców. Między innymi zawodnicy UFC tacy jak Joanna Jędrzejczyk, Karolina Kowalkiewicz, czy też Jan Błachowicz. Teraz głos zabrał również Denis „Bad Boy” Załęcki. Przekazał on, że jest po rozmowie z kibicami Dynama Kijów, którzy chwycili za broń i stanęli w obronie ojczyzny.

Sprawdź!  Denis Załęcki gotowy walczyć z Pudzianowskim na gołe pięści! "Mogę śmiało walczyć z Pudzianem, czy z Popkiem"

Za pośrednictwem swoich social mediów Denis Załęcki zwrócił się o pomoc i przekazał listę rzeczy, jakie potrzebują ukraińscy kibice. Na swoich Instagramie napisał:

– Jest wiele zbiórek i różnych możliwości pomocy, ja od wielu dni zastanawiałem się, jak najlepiej wykorzystać swoje zasięgi. Jak wiecie kibice, którzy tak często są potępiani, zazwyczaj są ogromnymi patriotami i dzielnie bronią swojego kraju. W takich momentach nie są ważne podziały klubowe. Tak jest również w tym przypadku! Jestem po rozmowach z kolegami z Dynamo Kijów i otrzymałem listę potrzebnych rzeczy!

– kamizelki kuloodporne (ceramika klasy 4-5-6)
– hełmy wojskowe (qiuvliar)
– apteczka wojskowa (bramki obrotowe)
– okulary balistyczne (marka: Oakley, ESS, Revision)

Cieszymy się również z tych:
– taktyczne słuchawki audio (peltor i msa)
– calimatr (celowanie micro h-2 i eotech)
– kamera termowizyjna (nie stare, nowe generacje)

Każda osoba, która może pomóc i zorganizować jakieś z tych rzeczy, proszę o kontakt! Liczy się czas. Możecie zrobić zbiórki u siebie i w ten sposób zakupić potrzebne rzeczy! Pokażmy, co znaczy „ponad podziałami”! Tak hejtujecie „kiboli”, a to oni bronią ojczyzny, a nie wasi pseudo bohaterowie.

Dynamo dziękuje za ogromne wsparcie naszego narodu dla Ukrainy!

Źródło: Instagram

Sprawdź!  Trener Okniński o Denisie Załęckim: "Nie trenujemy, trenowaliśmy trzy dni. Jakby trenował, mógłby być..."

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.