GROMDA

GROMDA zapowiada piątkową galę! „Historii tego swetra i tak byś nie zrozumiał” [WIDEO]

Już w najbliższy piątek odbędzie się gala GROMDA 16: W imię zasad. Na kanale organizacji pojawił się nowy spot promujący wydarzenie.

Polscy kibice od dawna walki na gołe pięści utożsamiają tylko z jedną organizacją. GROMDA na dobre wpisała się w pamięć i kalendarze fanów sportów uderzanych. Ci już wyczekują kolejnych ciężkich i brutalnych bojów w charakterystycznym, małym ringu 4×4 m.

Kolejna i pierwsza w tym roku edycja, GROMDA 16, odbędzie się już w najbliższy piątek. W Mieście Grzechu tym razem nie wystąpią żadni wojownicy z zagranicy, którzy padają jak muchy demolowani przez polskich bijoków. W ringu zobaczymy za to znane twarze, jak „Mario”, „Scarface”, „Wasyl”, czy „Łazar”.

Nowy spot przed GROMDA 16

Ostatni z wymienionych, Rafał Łazarek, pojawił się w jednej z głównych ról w najnowszym spocie GROMDY. „Łazar” wystąpił w charakterystycznym różowym sweterku w scenie inspirowaną słynną komedią Chłopaki nie płaczą. Wideo możecie zobaczyć poniżej.

GROMDA 16 odbędzie się już 1 marca 2024 roku. Transmisja na żywo dostępna wyłącznie w PPV. Limitowana pula biletów dostępna będzie na eBilet.pl.

Sprawdź!  Capo zawalczy na GROMDA 15! Mocna zapowiedź gali: "Wchodzisz na grubo albo wcale"

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.