KSW

Najman szyderczo o faulu Mameda! Żartuje z obalenia Adamka w boksie [WIDEO]

Jedną z najczęściej powtarzanych akcji minionego weekendu było sprowadzenie Tomasza Adamka przez Mameda Khalidova. Akcję skomentował też „protoplasta” obalania w boksie, Marcin Najman.

W walce wieczoru KSW Epic doszło do bokserskiego pojedynku legend polskich sportów walk. Mamed Khalidov zadebiutował w nowej formule, przeciwko byłemu mistrzowi świata. Tomasz Adamek był zdecydowanie wolniejszy od zawodnika MMA, który dobrze radził sobie w szermierce na pięści.

Jak zawsze w przypadku występu reprezentanta tej dyscypliny pojawiały się spekulacje, czy dojdzie do obalenia? Khaldiov faktycznie sprowadził „Górala” w 2. odsłonie, za co stracił punkt. Przez to na kartach punktowych dwóch sędziów był remis 28-28. Walkę koniec końców Adamek wygrał przez kontuzję Mameda.

Marcin Najman żartuje z obalenia Mameda

Obalenie Khalidova szybko stało się viralem w social mediach. Wideo z akcji legendy KSW skomentował też Marcin Najman, który przed laty obalał w bokserskim starciu z „Don Kasjo”.

Czasem trudno być prekursorem i wizjonerem. Gdy ja obalałem w „boksie”, robiono z tego sensację, dziś to normalna sytuacja, jak pokazał Mamed – napisał „El Testosteron” w social mediach. – Nawet najlepsi uczą się od Cesarza kilku myczków klatkowych.

Synku, wiesz, kiedy Wuja robił takie rzeczy…? – ironizował też Najman udostępniając post Huberta Mściwujewskiego.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.