Clout MMA

Szczere słowa Dawida Załęckiego! Komentuje konflikt syna z Wielkim Bu

Dawid Załęcki wypowiedział się o konflikcie swojego syna z „Wielkim Bu”. Już niebawem sam „Crazy” zmierzy się z Patrykiem Masiakiem.

Gdański freak fighter, a od jakiegoś czasu także YouTuber, spotkał się w grudniu na walkę z Denisem Załęckiem. Pojedynek poparty był głośnym konfliktem, toteż wielu fanów freak fightów zacierało sobie na niego ręce. Samo starcie zawiodło jednak oczekiwania, a „Wielki Bu” wygrał przez TKO w 2. rundzie.

Już za kilkanaście dni, podczas Clout MMA 4 Patryk Masiak zmierzy się z ojcem rywala, Dawidem Załęckim. Tę, oraz inne walki z karty obstawisz tylko i wyłącznie u bukmachera Fortuna. Na start czeka na Ciebie znakomita oferta powitalna. Za rejestrację i depozyt otrzymasz darmowe 30 zł. Do tego trzy pierwsze zakłady do 100 zł obstawisz bez ryzyka! To znaczy, że Fortuna zwróci Ci środki na konto w przypadku przegranego kuponu.

Odbierz bonusy na Clout MMA 4!

TYPKURSYBUKMACHER
Dawid Załęcki wygra walkę2.70Fortuna
Patryk „Wielki Bu” Masiak wygra walkę1.40Fortuna

Dawid Załęcki o konflikcie Wielki Bu – Denis Załęcki

„Crazy” udzielił wywiadu Aleksandrze Florczak, która zapytała go o relacje z najbliższym oponentem. Dawid Załęcki przyznał, że żywi do niego niechęć tylko wtedy, gdy zamieszany jest w to jego syn. Poza konfliktem czas działa kojąco i nie ma do Masiaka żadnego problemu.

Sprawdź!  Wielki Bu uderza w Załęckiego! Tłumaczy, co znaczy "rywal na przetarcie"

Mam do niego negatywne emocje, kiedy jest afera z synem. Ale wiadomo, czas goi rany… To wszystko się studzi. Ja wiem, czemu on ma zatarg z synem. Razem są siebie warci – i tyle.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.