GROMDA

GROMDA 6: Tomasz Gromadzki wbija szpilę Vasylowi! Ukrainiec odpowiada! „Wytatuował sobie moją podobiznę. Żeby po walce nie odciął sobie ręki”

Rzadko kiedy jesteśmy świadkami jakiegokolwiek trash-talku przed walkami w GROMDZIE. Ostatnio swój konflikt wyjaśnili w ringu m.in. Piotr „Capo” Półchłopek i Kacper Miklasz. Panowie mieli do siebie od początku „ale”, a na face-to-face przed galą GROMDA 4 było bardzo gorąco. Finalnie to „Capo” okazał się lepszy i pokonał Miklasza. Jeszcze wcześniej przy okazji pierwszego finału Krystian „Tyson” Kuźma spotkał się w ringu z Mateuszem „Don Diego” Kubiszynem – tutaj też zarówno z jednej, jak i z drugiej strony padło kilka mocnych słów. Na GROMDA 6 czeka na nas kolejny finał – Tomasz „Zadyma” Gromadzki zawalczy z Vasylem Halychem. Panowie rozpoczęli właśnie pierwsze utarczki słowne przed zbliżającą się galą!

GROMDA 6 odbędzie się już 17 września. W walce wieczoru „Zadyma” zmierzy się z Vasylem, a stawką tego pojedynku będzie 100 tysięcy złotych. Jest o co walczyć! Na karcie walk zobaczymy również debiutantów. Pierwszym nowo ogłoszonym zawodnikiem jest „WĄSKI„. Więcej przeczytasz tutaj:  Nowy zawodnik turnieju GROMDA! Klubowy kolega „KING KONGA” wchodzi do elitarnego klubu wojowników. Oprócz tego do ringu wejdzie „KING KONG” i „Kruszyna”.

Sprawdź!  Znamy wszystkie zestawienia gali GROMDA 7! Sprawdź kto z kim zawalczy

W rankingu zawodników walk na gołe pięści portalu StrefaMMA.pl Gromadzki (5-0) zajmuje drugie miejsce. Jeśli pokona Vasyla wyprzedzi Mateusza „Don Diego” Kubiszyna i zajmie pierwszą pozycję. Halych (4-1) zajmuje natomiast 4 miejsce.

Ukrainiec jest związany z GROMDĄ od samego początku. Zadebiutował na pierwszej gali pokonując Pawła Dziubę, a następnie przegrywając z Michałem Bławdziewiczem. Po półrocznej przerwie i mocnych treningach stricte pod walki na gołe pięści powrócił i zanotował 3 zwycięstwa z rzędu tym samym zdobywając miejsce w wielkim finale.

Vasyl Halych vs Tomasz Gromadzki przed GROMDA 6

Vasyl najwidoczniej próbuje zadziałać na Gromadzkiego, który nic nie robi sobie z zaczepek mocno bijącego Ukraińca.

„Zdobyłem nagrania z treningu „Zadymy” do walki na GROMDZIE” – napisał na Instagramie Vasyl zamieszczając dodatkowo wideo:

Gromadzki nie czekał długo i postanowił skierować również kilka słów do swojego rywala: „Nawet Vasyl myśli, że wygram i wytatuował sobie moją podobiznę z napisem INVICTUS – niezwyciężony. Chyba, że macie inne pomysły, dlaczego mógł to uczynić? Czekam na Wasze propozycję”

Kolejno dodając – „Kurde, żeby po walce nie odciął sobie ręki”

fot. Instagram

Vasyl natomiast postanowił pokazać SMS’a, jakiego rzekomo dostał od Gromadzkiego: „Tomek już przeczuwa, że będzie mocno bity. Przeczuwa zagrożenie”

Zamieszczając jeszcze relację odnoszącą się do tatuażu: „Tomek jest tak głupi, że nie może coś sam wymyślić tylko musi kopiować z moich z moich tatuaży. PS. Tylko tam prawdziwy wojownik, a nie lamus jak „Zadyma”.”

Finał GROMDA 6 już 17 września. Jak myślicie – Vasyl Halych, czy Tomasz Gromadzki?

Sprawdź!  GROMDA 13: Bilety już w sprzedaży! Zobacz Don Diego vs Balboa na żywo!

SPRAWDŹ: RANKING ZAWODNIKÓW WALK NA GOŁE PIĘŚCI

smma

Kacper, lat 33. MMA interesowało mnie jeszcze przed tym, jak Mariusz Pudzianowski wchodził do klatki KSW. Pamiętam, jak po tym wydarzeniu wszystko nabrało rozpędu. Zagorzały fan Joanny Jędrzejczyk i Mateusza Gamrota. Na co dzień mieszkam w Hiszpanii i tam też trenuje w jednym z klubów bokserskich w Alicante.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.