GROMDA

GROMDA 6: Tomasz Gromadzki wbija szpilę Vasylowi! Ukrainiec odpowiada! „Wytatuował sobie moją podobiznę. Żeby po walce nie odciął sobie ręki”

Rzadko kiedy jesteśmy świadkami jakiegokolwiek trash-talku przed walkami w GROMDZIE. Ostatnio swój konflikt wyjaśnili w ringu m.in. Piotr „Capo” Półchłopek i Kacper Miklasz. Panowie mieli do siebie od początku „ale”, a na face-to-face przed galą GROMDA 4 było bardzo gorąco. Finalnie to „Capo” okazał się lepszy i pokonał Miklasza. Jeszcze wcześniej przy okazji pierwszego finału Krystian „Tyson” Kuźma spotkał się w ringu z Mateuszem „Don Diego” Kubiszynem – tutaj też zarówno z jednej, jak i z drugiej strony padło kilka mocnych słów. Na GROMDA 6 czeka na nas kolejny finał – Tomasz „Zadyma” Gromadzki zawalczy z Vasylem Halychem. Panowie rozpoczęli właśnie pierwsze utarczki słowne przed zbliżającą się galą!

GROMDA 6 odbędzie się już 17 września. W walce wieczoru „Zadyma” zmierzy się z Vasylem, a stawką tego pojedynku będzie 100 tysięcy złotych. Jest o co walczyć! Na karcie walk zobaczymy również debiutantów. Pierwszym nowo ogłoszonym zawodnikiem jest „WĄSKI„. Więcej przeczytasz tutaj:  Nowy zawodnik turnieju GROMDA! Klubowy kolega „KING KONGA” wchodzi do elitarnego klubu wojowników. Oprócz tego do ringu wejdzie „KING KONG” i „Kruszyna”.

Sprawdź!  Łukasz "Goat" Parobiec wygrywa najdłuższą walkę w historii GROMDY! W ostatniej rundzie rozbił zmęczonego "Ziomka"

W rankingu zawodników walk na gołe pięści portalu StrefaMMA.pl Gromadzki (5-0) zajmuje drugie miejsce. Jeśli pokona Vasyla wyprzedzi Mateusza „Don Diego” Kubiszyna i zajmie pierwszą pozycję. Halych (4-1) zajmuje natomiast 4 miejsce.

Ukrainiec jest związany z GROMDĄ od samego początku. Zadebiutował na pierwszej gali pokonując Pawła Dziubę, a następnie przegrywając z Michałem Bławdziewiczem. Po półrocznej przerwie i mocnych treningach stricte pod walki na gołe pięści powrócił i zanotował 3 zwycięstwa z rzędu tym samym zdobywając miejsce w wielkim finale.

Vasyl Halych vs Tomasz Gromadzki przed GROMDA 6

Vasyl najwidoczniej próbuje zadziałać na Gromadzkiego, który nic nie robi sobie z zaczepek mocno bijącego Ukraińca.

„Zdobyłem nagrania z treningu „Zadymy” do walki na GROMDZIE” – napisał na Instagramie Vasyl zamieszczając dodatkowo wideo:

Gromadzki nie czekał długo i postanowił skierować również kilka słów do swojego rywala: „Nawet Vasyl myśli, że wygram i wytatuował sobie moją podobiznę z napisem INVICTUS – niezwyciężony. Chyba, że macie inne pomysły, dlaczego mógł to uczynić? Czekam na Wasze propozycję”

Kolejno dodając – „Kurde, żeby po walce nie odciął sobie ręki”

fot. Instagram

Vasyl natomiast postanowił pokazać SMS’a, jakiego rzekomo dostał od Gromadzkiego: „Tomek już przeczuwa, że będzie mocno bity. Przeczuwa zagrożenie”

Zamieszczając jeszcze relację odnoszącą się do tatuażu: „Tomek jest tak głupi, że nie może coś sam wymyślić tylko musi kopiować z moich z moich tatuaży. PS. Tylko tam prawdziwy wojownik, a nie lamus jak „Zadyma”.”

Finał GROMDA 6 już 17 września. Jak myślicie – Vasyl Halych, czy Tomasz Gromadzki?

Sprawdź!  "Popek" przed piątkowa galą GROMDA: "We freak fightach wszyscy udają gangsterów, a w GROMDZIE..."

SPRAWDŹ: RANKING ZAWODNIKÓW WALK NA GOŁE PIĘŚCI

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.