GROMDA

„KABAN” wchodzi do gry! Poznaliśmy pierwszego uczestnika turnieju GROMDA 10!

Najlepsza federacja walk na gołe pięści. Czas na krwawy piątek! Brutalne i widowiskowe starcia na gołe pięści uliczny wojowników, legend dzielnicy oraz mistrzów w swoich dziedzinach! Czas poznać kto jest największym graczem. Kto ma charakter, jaja ze stali i trochę szczęścia.

Elo mordy i wariaty. KABAN wchodzi do gry!

Księga Ulicy mówi jasno prawdziwa siła techniki się nie boi. Wielki jak dług publiczny. Nabity jak pociąg nad polskie morze. Nieprzewidywalny jak rata kredytu. Miłośnik siłowni i solidnego wpier***lu. Gotowy na turniej GROMDA.

Krzysztof „KABAN” Mazurkiewicz pochodzi z Wrocławia. Uliczny wojownik, sympatyk siłowni, trenujący boks oraz kickboxing. Właściciel firmy transportowo-budowlanej. Do turnieju GROMDA przygotowuje się od jakiegoś czasu głównie pod kątem kondycyjnym. Jego największym atutem jest nokautujące uderzenie co z pewnością przyda się w walkach na gołe pięści.

GROMDA 10 już 2 września.

Informacja prasowa

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.