GROMDA

Vasyl Halych odpowiada Gromadzkiemu przed finałem GROMDA 6! „Mogę rozszarpać go jak wilk. Już nie ucieknie i nie przełoży daty pojedynku”

Robi się gorąco przed wielkim finałem GROMDY! Już 17 września dojdzie do długo oczekiwanej walki pomiędzy Vasylem Halychem, a Tomaszem „Zadymą” Gromadzkim. Stawką pojedynku jest aż 100 tysięcy złotych, które może powędrować tylko do jednego z wyżej wymienionych wojowników.

Vasyl jest zwycięzcą trzeciej edycji GROMDY. Trenujący na co dzień w łódzkim Shark Top Team zawodnik z największą polską organizacją walk na gołe pięści jest związany od samego początku. Na pięć stoczonych w GROMDZIE pojedynków przegrał tylko raz z Michałem Bławdziewiczem. Teraz zmierzy się z „Zadymą”, który wygrał czwartą edycję turnieju.

Tomasz Gromadzki udzielił ostatnio wywiadu, w którym stwierdził, że Vasyl musi być gotów go zabić, aby wygrać pojedynek i musi być też gotów sam zginąć. Jak Wasyl wygrał turniej, to od razu wiedziałem, że ja muszę się zgłosić do następnej edycji. Już wtedy zobaczyłem, że jestem w stanie go pokonać. Zapowiada się bardzo fajna i krwawa bitka. Cytując Rocky’ego Balboę, Wasyl, żeby mnie pokonać, będzie musiał mnie zabić. Będzie musiał stanąć naprzeciwko mnie, a żeby to zrobić, musi być gotów sam zginąć” – powiedział „Zadyma” na łamach Super Expressu.

Vasyl Halych nie czekał długo z odpowiedzią:

Sprawdź!  Piotr Szeliga zawalczy na gołe pięści? "Czy zawalczę na GROMDZIE? Jest duże prawdopodobieństwo"

„Jak chce żebym go zabił to mogę rozszarpać go jak wilk małego grubego domowego terriera. Teraz już nie przełoży daty pojedynku i nie ucieknie od tej walki” – powiedział w rozmowie ze StrefaMMA.pl Vasyl Halych.

Finał pierwotnie miał odbyć się na gali GROMDA 5, jednak jak poinformowała wtedy organizacja Tomasz „Zadyma” Gromadzki doznał kontuzji ręki i nie miałby odpowiednio dużo czasu, aby zrehabilitować się do GROMDY 5.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: GROMDA 6: Tomasz Gromadzki wbija szpilę Vasylowi! Ukrainiec odpowiada! „Wytatuował sobie moją podobiznę. Żeby po walce nie odciął sobie ręki”

Kto jest Waszym faworytem? ZADYMA, czy VASYL?

Źródło: Super Express / StrefaMMA.pl

Ranking zawodników walk na gołe pięści

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.